Обрати сторінку

Ярмарок вакансій

12 грудня 2018 року в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся «Ярмарок вакансій – 2018».  

У ньому взяли участь кращі роботодавці не лише нашої області, але й загалом України та навіть світу, зацікавлені у працевлаштуванні молодих фахівців хімічного та інших напрямів, за якими здійснюється підготовка в УДХТУ.

Відкрив «Ярмарок вакансій» ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Олександр Андрійович Півоваров. Про можливості працевлаштування з допомогою центрів зайнятості розповіла заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Селякова Наталія Юріївна. Також учасників заходу привітали представники компаній-роботодавців.

Необхідність проведення такого заходу обумовлена завданням удосконалення системи вищої освіти, одним із аспектів якого стає розширення контактів ЗВО з роботодавцями.

УДХТУ постійно підтримує і розширює співробітництво з керівниками підприємств та організацій, багато з яких є випускниками нашого закладу. Ефективне працевлаштування випускників неможливе без тісного зв’язку з асоціацією роботодавців міста, області, регіону. Це дозволяє нашому університету визначати потребу у фахівцях на підприємствах різних форм власності, а також укладати відповідні угоди щодо підготовки фахівців і їх працевлаштування. Основними формами співпраці університету з роботодавцями є зустрічі з працівниками підприємств та листування, наприклад у формі запитів.

Під час «Ярмарку вакансій» студенти та випускники змогли більше дізнатися про вимоги роботодавців до знань та навичок молодих фахівців. Представники підприємств зустрілися зі студентами, викладачами та керівництвом університету, запропонували вакансії випускникам, розповіли про умови праці та можливості кар’єрного росту, провели співбесіди з ними, підбираючи кваліфіковані кадри та формуючи перспективні бази кадрового резерву. Виробничники наочно презентували діяльність своїх підприємств, відповідали на всі поставлені запитання, роз’яснювали соціальну політику своїх організацій. Кожен охочий міг отримати друковані інформаційні матеріали (буклети), підготовлені роботодавцями, в яких зібрана інформація про основні напрямки роботи їхніх підприємств. Студенти, у свою чергу, щоб зацікавити фахівців з підбору персоналу власною кандидатурою, підготували свої резюме (варто пам’ятати, що якісно оформлена «візитна картка» студента значно збільшує шанси на працевлаштування).

Під час заходу представники підприємств і викладачі випускових кафедр університету обговорили питання адаптації навчальних програм підготовки фахівців до вимог ринку праці, практичної підготовки студентів та їх працевлаштування на довгострокову перспективу. До ефективного механізму співпраці УДХТУ з роботодавцями, зокрема, варто віднести укладання угод з базовими підприємствами щодо проходження виробничих та дипломних практик.

Вважаємо, що «Ярмарок вакансій – 2018» пройшов успішно і виконав завдання ознайомлення великих підприємств з талановитою і перспективною молоддю УДХТУ для подальшого працевлаштування.

Далі детальніше схарактеризуємо напрями діяльності провідних підприємств, які можуть зацікавити наших студентів і випускників.

ПрАТ «Запоріжвогнетрив» представляв начальник відділу найму та розвитку персоналу Гогун Михайло Юрійович. Підприємство входить до п’ятірки провідних виробників вогнетривкої продукції країн СНД і є найбільшим підприємством в Україні, що спеціалізується на виробництві шамотних, високоглиноземних, магнезіальних і неформованих виробів.

Фахівці з найму ПАТ «Подільський цемент» продемонстрували рекламний ролик про діяльність компанії. Підприємство із задоволенням бере наших студентів на виробничу практику.

Представники ТОВ «НВП Агрінол» зацікавлені в наших випускниках для подальшого працевлаштування та тісної співпраці у майбутньому.

Проектно-інжинірингова компанія «АКВА-ХОЛДИНГ» – одна з найбільших компаній на українському ринку з надання послуг у сфері комплексного інжинірингу систем водопідготовки та очищення оборотних, стічних вод підприємств металургійної, гірничо-збагачувальної, нафтопереробної, хімічної, харчової та інших галузей промисловості. Компанію презентували директор з персоналу Циганенко Наталія Василівна та керівник підрозділу Гура Денис Валерійович.

ПАТ «ЮГЦемент» (Миколаївська обл., смт Ольшанське) зарекомендувало себе як компанію, що успішно й активно розвивається, на ярмарку було представлене заочно. Нагадаємо, що з 2016 року цементні підприємства об’єдналися в одну юридичну особу – Публічне акціонерне товариство «Дікергофф Цемент Україна» із філіями «Волинь-Цемент» та «ЮГЦемент». Продукція підприємства широко використовується під час будівництва суднобудівних і глиноземних заводів, портових споруджень, атомних електростанцій, доріг, житла, сільськогосподарських і культурно-побутових об’єктів.

Багато випускників нашого університету працюють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ця компанія, лідер серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, є частиною міжнародної корпорації «АрселорМіттал» – виробника сталі №1 у світі та одного з найбільших іноземних інвесторів країни. На «Ярмарку вакансій – 2018» підприємство представляли фахівець з роботи з навчальними закладами Рябенкова Ірина, керівник проекту Савенков Олександр та ін. Вони ознайомили студентів з діяльністю компанії і перспективами кар’єрного росту.

Відвідала «Ярмарок вакансій» представниця одного з найстаріших підприємств хімічної галузі країни – АТ «ДНІПРОАЗОТ» – заступник начальника відділу кадрів Доліна Ольга Павлівна. Сьогодні АТ «ДНІПРОАЗОТ» – єдине підприємство в Україні з виробництва рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод. Підприємство є провідним постачальником мінеральних добрив (аміак, карбамід і аміачна вода); продуктів базової хімії (їдкого натрію і синтетичної соляної кислоти); гіпохлориту натрію; товарів народного споживання. Політика управління персоналом ставить за мету підвищення кваліфікації персоналу та залучення талановитої молоді, а також формування корпоративної культури, яка мотивує до самореалізації і досягнення результатів.

Компанія ТОВ «ВП “ПОЛІСАН”» є одним із провідних виробників лакофарбових матеріалів на українському ринку. На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Сучасна лабораторія дозволяє стабільно випускати якісну продукцію, забезпечуючи контроль на всіх етапах її виробництва. Багато студентів починають свою професійну кар’єру саме тут. На «Ярмарку вакансій – 2018» були присутні менеджери з персоналу Шаповал Ольга та Рачко Тетяна. Вони запрошували студентів на практику і подальше працевлаштування. Починаючи свою трудову діяльність на цьому підприємстві, можна досягти великих висот і збудувати гарну кар’єру.

Представники «Procter & Gamble Ukraine» (P&G) розповіли студентам про можливості співпраці та успішного працевлаштування у своїй компанії. Це велике підприємство пропонує споживачам усього світу одне з найширших портфоліо якісних та інноваційних брендів, серед яких: Always, Ariel, Blend-a-Med, Fairy, Gillette, Head & Shoulders, Lenor, Oral-B, Pampers, Pantene і Tide. P&G веде діяльність у 70 країнах світу, а в Україні працює з 1993 року.

IT-компанія «Yalantis» – компанія з розробки мобільних додатків: Web & Mobile продукти допомагають клієнтам створювати ідеї та проекти, що рухають бізнес уперед. Представники компанії, яка пропонує стабільну та цікаву роботу, продемонстрували студентам можливості розвитку кар’єри в IT-галузі.

ТОВ ПП «ЗІП» представляли головний енергетик Дука Сергій Вікторович, начальник відділу Чаюн Ольга Миколаївна та ін. Основні напрями діяльності підприємства – це виробництво лакофарбових матеріалів, розробка рецептур лакофарбової продукції і впровадження у виробництво. Автоматизована технологічна лінія з виробництва водно-дисперсійних лакофарбових матеріалів одна з кращих у країні. Технологічна лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням. Підприємство гарантує працевлаштування випускників, обіцяє гідний рівень заробітної плати і професійний досвід роботи.

За роки проведення подібних заходів Український державний хіміко-технологічний університет здобув цілу низку партнерів, які зацікавлені у наших студентах як майбутніх фахівцях і співпрацюють з університетом у різних форматах, зокрема надають стипендії кращим студентам профільних спеціальностей. Список таких партнерів буде розширюватися й надалі.

Український державний хіміко-технологічний університет висловлює щиру подяку за допомогу в організації «Ярмарку вакансій – 2018» таким підприємствам і організаціям:

ТОВ ТБ «Аква-Холдинг»

IT-компанiя «Yalantis»

АТ «Альфа-Банк»

ПАТ «Дніпрополімермаш»

TM Altek

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ТОВ «ВЕНТА ЛАБ»

ТОВ «ВІСК»

Global Bilgi – аутсорсинговий контактний центр

АТ «ДНІПРОАЗОТ»

ПрАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ»

ТОВ ПП «ЗІП» 

ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів»

ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ»

ТОВ «КИЇВГУМА»

ТОВ «МАЛБІ ФУДС»

ПАТ «Подільський цемент» (Компанія CRH)

ТОВ «ВП “ПОЛІСАН”»

ТОВ «Маслоекстракційний завод №1 “ПОТОКИ”»

Компанія «Procter & Gamble Ukraine»

ТОВ «Союзтехнопром Продакшн Ко»

ТОВ «Херсонський завод гумотехнічних виробів»

ТОВ «НВП АГРІНОЛ»

«ЮГЦемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна»

ТОВ «Союз-Спецтехніка»

12 квітня 2017 року в ДВНЗ «Український державний хіміко – технологічний університет» був проведений «Ярмарок вакансій-2017».

Необхідність проведення такого заходу обумовлена завданням удосконалювання системи вищої освіти, одним з аспектів якого стає розширення контактів ВНЗ з роботодавцями.

У ДВНЗ УДХТУ існує постійне співробітництво з керівниками підприємств та організацій, багато з яких є випускниками нашого вузу. Ефективне працевлаштування випускників не можливе без тісного звязку з асоціацією роботодавців міста, області, регіону. Це дозволяє ДВНЗ УДХТУ визначити потребу у фахівцях на підприємствах різних форм власності, а также формує можливість укладання з роботодавцями відповідних угод щодо підготовки фахівців і їх працевлаштування. Основними механізмами співпраці вуза з роботодавцями є зустрічі з працівниками підприємств та листування, наприклад у формі запитів.

Під час проведення заходу студенти та випускники змогли більше дізнатись про вимоги роботодавців до знань та навичок молодих спеціалістів. Підприємства мали можливість зустрітися зі студентами, викладачами та керівництвом університету, запропонувати вакансії випускникам, розповісти про умови праці та можливість карєрного росту, провести співбесіди з ними, підібрати кваліфіковані кадри та сформувати перспективні бази даних кадрового резерву. Представники від підприємств виступили перед студентами, охарактеризували своє підприємство (показали презентацію виробництв), запросили випускників кафедри на роботу після закінчення університету.

Під час ярмарку спостерігалося тісний контакт роботодавців та запрошених студентів. Роботодавці відповіли на всі поставлені запитання, роз’яснили соціальну політику своєї організації. Кожен бажаючий отримав друковані інформаційні матеріали (буклети), підготовлені роботодавцями, в яких зібрана інформація про основні напрямки роботи. Студенти підготовили свої резюме, тому що воно збільшує шанси зацікавити фахівця з підбору персоналу власною кандидатурою та являє собою «візитну картку» студента.

В процесі роботи заходу представники підприємств та викладачі кафедр університету розглянули питання адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці, щодо практичної підготовки студентів та їх працевлаштування на довсторокову перспективу.

До ефективного механізму співпраці ДВНЗ УДХТУ з роботодавцями слід віднести наявність практики укладання договорів з базовими підприємствами відносно співпраці з ними щодо проходження виробничих та дипломних практик.

На «Ярмарку вакансій – 2017» були присутні представники таких підприємств

 • ВАТ «Дніпроважмаш»
 • ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод»
 • ТОВ «Першотравеньский машинобудівний завод»
 • ПрАТ «Інтеркерама»
 • ПАТ «Інтерпайп НТЗ»
 • ТОВ «Новомосковський посуд»
 • ПАТ «Ізюмський приладобудівний завод»
 • ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»
 • ВАТ «Запорізький коксохімічний завод»
 • ДПГМЗ «Схід ГЗК»
 • ТОВ «Агрінол»
 • ПрАТ «Євраз ДМЗ»
 • ПАТ «Югцемент»
 • ТОВ компанія «Восток»
 • ДПНВО «Павлоградський хімічний завод»
 • ПАТ «Дніпроазот»
 • ПАТ «Укрсіббанк»
 • Обласний центр зайнятості та багато іншіх

Вважаємо, що «Ярмарка вакансій -2017» пройшла успішно і виконала свої задачі по ознайомленню великих підприємств з талановитою і перспективною молоддю ДВНЗ УДХТУ для подальшого працевлаштування.

ПрАТ « Євраз ДМЗ» представляла провідний фахівець з підбору персоналу Коваль Оксана Миколаївна. Підприємство розташовано в місті Дніпро, Україна, і є одним з провідних виробників чавуну, сталі і прокату. Важливими перевагами роботи для кожного в цьому місці є упевненість в завтрашньому дні і стабільна хороша заробітна плата.

ДВНЗ УДХТУ співпрацює з центрами зайнятості, щодо надання вакансій підприємств для працевлаштування студентів в період навчання і випускників університету. На «Ярмарку вакансій -2017» були присутні представники

Обласного центру зайнятості:

 • заступник директора – Малоіваненко Раіса Миколаївна,
 • начальник відділу з працевлаштування – Сальникова Тетяна Миколаївна,
 • начальник відділу з взаємодії з роботодавцями – Синякова Наталія Юріївна

Обласним центром зайнятості була надана інформація про активні вакансії по Дніпропетровській області. Кожен студент має можливість подивитися ці данні на сайті ДВНЗ УДХТУ.

Начальник відділу з підбору персоналу Ларіонова Людмила Геннадіївна та Поволяєва Ольга Сергіївна презентували ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» та продемонстрували рекламний ролик про діяльність компанії. Підприємство із задоволенням бере наших студентів на виробничу практику.

ТОВ «Астра» в особі менеджера по персоналу Хмеленко Ірини Вікторівни зацікавлені в наших випускниках для подальшого працевлаштування та тісної співпраці у майбутньому.

Основними видами діяльності ПАТ “Таврійська будівельна компанія” є виробництво цегли силікатної, керамічної, добування глини і вапняку . Продукція ПАТ «Таврійська будівельна компанія» – традиційно символізує міцність і надійність, стабільність і довговічність. Це налагоджене виробництво міцного і екологічно чистого будівельного матеріалу – цегли. Виконавчий директор Кійко Геннадій Леонідович запрошує студентів для реалізації свого потенціалу.

ПАТ “ЮГцемент” (заступник директора філії з технологічного сервісуЛобунько Руслан Васильович)  (Миколаївська обл., смт. Ольшанське) презентували своє підприємство та зарекомендували себе як успішну та активно розвиваючу компанію. З 01 січня 2016 року цементні підприємства об’єднались в одну юридичну особу – Публічне акціонерне товариство «Дікергофф Цемент Україна» із філіями «Волинь-Цемент» та «ЮГцемент». Продукція підприємства широко використовується при будівництві суднобудівних і глиноземних заводів, портових споруджень, атомних електростанцій, доріг, житла, сільськогосподарських і культурно-побутових об’єктів. 

Багато випускників нашого університету працюють на ДП ГМЗ «Схід ГЗК» (М. Жовті Води). На «Ярмарку вакансій -2017» представники підприємства : головний інженер Жушман Віталій Анатолійович, головний технолог Пільчик Володимир Вікторович, начальник виробництва Кравченко Олександр Борисович, знайомили студентів з діяльністю компанії і перспективами кар’єрного росту.

На Ярмарку вакансій була представник одного з найстаріших підприємств у хімічній галузі країни

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» – заступник начальника відділу кадрів Доліна Ольга Павлівна.

Сьогодні ПАТ “ДНІПРОАЗОТ” є єдиним підприємством в Україні з виробництва рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод. Підприємство є провідним постачальником мінеральних добрив (аміак, карбамід і аміачна вода); продуктів базової хімії (їдкого натрію і синтетичної соляної кислоти); гіпохлорита натрію; товарів народного споживання. Політика управління персоналом спрямована на розвиток кваліфікації персоналу та залучення талановитої молоді, а також формування корпоративної культури, яка мотивує до самореалізації і досягненню результатів .

Публічне акціонерне товариство “Запоріжкокс” – провідне підприємство коксохімії України, що має повний технологічний цикл переробки коксохімічних продуктів. Багатий досвід роботи на українському та зарубіжному ринках. Підприємство налагодило тісну і плідну співпрацю з українськими та зарубіжними галузевими науково-дослідними інститутами. Запорізький коксохімічний завод має повний комплекс коксохімічного виробництва переробки вугілля, випалювання коксу, уловлювання та виробництва хімічних продуктів коксування. Багато студентів починають свою кар’єру саме тут. На “Ярмарку вакансій -2017” були присутні представники підприємства : начальник ПТО – Ткалич Григорій Михайлович та менеджер персона відділу кадрів та розвитку персоналу – Маножкіна Наталля Андріївна. Вони запрошували студентів на практику і подальше працевлаштування. Починаючи свою трудову діяльність на цьому підприємстві, можна досягти великих висот і побудувати гарну кар’єру.

ДП «НВО« ПХЗ »- одне з провідних підприємств в Україні з виробництва (вибухові речовини, сумішеві тверді ракетні палива), буропідривних робіт, утилізації різних видів боєприпасів, непридатних для зберігання та використання, твердого ракетного палива; проведення наукових досліджень в області розробки високоенергетичних матеріалів і виробів, розробці технології виготовлення і утилізації вибухових матеріалів і виробів, проектування і конструювання, процесів і обладнання для виробництва та утилізації вибухопожежонебезпечних матеріалів та виробів, процесів і нестандартного обладнання для виробництва полімерних і композиційних матеріалів. ДП НВО «Павлоградський хімзавод» презентувала спеціаліст по аналізу ринку праці Асташкіна Євгенія Миколаївна. Вона розповіла студентам про можливості співпраці та успішного працевлаштування. Починаючи свою кар’єру на великому підприємстві, можна забезпечити успішне майбутнє і внести свій вклад в розвиток виробництва.

IT центр “Obscura – Light” ( м. Дніпро), в особі спеціаліста відділу з підбору персоналу Новаковського Андрія Андрійовича, продемонстрував студентам дуже цікаве відео презентацію про програмування та розробку андроїд додатків. Більше 15 студентів спеціальностей ІС і СКС зацікавилися можливістю працевлаштування в компанії.

Представники університету домовилися з птицефабрикою «Оріль – Лідер» про співбесіду з метою проходження практики і перспектив подальшого працевлаштування в компанії студентів спеціальностей АВП і МС, які проживають у м. Камянському.

ПрАТ «Дніпроважмаш» представляв генеральний директор Харченко Володимир Володимирович та співробітник відділу кадрів Віннік Дмитро Михайлович. Це багатогалузевий виробничий комплекс в області важкого машинобудування, який проектує і виробляє обладнання для гірничо-металургійного та енергетичного комплексів. Підприємство гарантує працевлаштування випускників, обіцяє гідний рівень заробітної плати і професійний досвід роботи.

На «Ярмарку вакансій – 2017» були присутні представники таких підприємств

 • ВАТ «Дніпроважмаш»
 • ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод»
 • ТОВ «Першотравеньский машинобудівний завод»
 • ПрАТ «Інтеркерама»
 • ПАТ «Інтерпайп НТЗ»
 • ТОВ «Новомосковський посуд»
 • ПАТ «Ізюмський приладобудівний завод»
 • ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»
 • ВАТ «Запорізький коксохімічний завод»
 • ДПГМЗ «Схід ГЗК»
 • ТОВ «Агрінол»
 • ПрАТ «Євраз ДМЗ»
 • ПАТ «Югцемент»
 • ТОВ компанія «Восток»
 • ДПНВО «Павлоградський хімічний завод»
 • ПАТ «Дніпроазот»
 • ПАТ «Укрсіббанк»
 • Обласний центр зайнятості
 • ПАТ «Миронівський хлібопродукт» КП Птахофабрика «Орельська»
 • ТОВ «Юг-Сінтез»
 • ТОВ НПП «Хемел»
 • DevAtlantSoftware
 • «Гідротех Інжінірінг»
 • OBSCURALIGHT
 • ТОВ «Safe Glass»
 • ТОВ «СіАрЕйч Україна»
 • ТОВ «ЮДК»
 • Таврійська будівельна компанія
 • ТОВ «Агроспейс»
 • ТОВ «Хомер Софтвер Хаус»
 • ТОВ «Малби фудс»
 • ПП «Огурок В.П»
 • ТОВ «Новіс»
 • ДП «Уникти «Динтем»
 • Виробничо поліграфічний комплекс «Весна»
 • ТОВ «Електроград»
 • ТОВ «Фрегат»
 • ТОВ «Інститут ДніпроВНІПІенергопром»
 • ТОВ «Інвентгруп»
 • КП «Теплоенерго»
 • ТОВ «Союз Технопром»
 • ТОВ «Астра»
 • Компанія «Джелоболт»
 • ТОВ ДНЗ «Комільмет»
 • Дніпропетровські міські теплові мережі
 • ПАТ «Бериславський машинобудівний завод»
 • ДП «ЗТМК»
 • ТОВ «ЗІП»
 • ПАТ «Запоріжтрансформатор»
 • ПАТ «Кондитерська фабрика А.В.К.»