Нагороди до Дня науки в Україні

До дня науки, який цьогоріч відзначається 18 травня 2024 року, викладачі ННІ УДХТУ УДУНТ були нагороджені грамотами, сертифікатами та подяками за активну науково-педагогічну діяльність, високий професійний рівень та ініціативу, та за вагомий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів.

Серед них були і викладачі кафедри біотехнології та безпеки життєдіяльності: Лебідь Олег Сергійович отримав подяку від МОН України, Кузнєцова Ольга Віталіївна та Когтєва Ольга Павлівна нагороджені грамотами від міського голови, Матросову Олександру Сергійовичу і Гармаш Світлані Миколаївні були вручені грамоти за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та за вагомий внесок у розвиток обдарованої учнівської молоді.

Бажаємо подальших успіхів у зрощуванні молодих науковців і дослідників, зичимо наснаги та миру!