Під керівництвом викладача ННІ УДХТУ баскетболісти УДУНТ стали срібними призерами ІІІ етапу Студентської ліги
8 травня 2026 року в місті Миколаїв відбувся ІІІ (міжобласний) етап проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської студентської баскетбольної ліги, у якому збірна Українського державного університету науки і технологій виборола ІІ місце. Команда УДУНТ продемонструвала злагоджену…
читати більше