Ярослава Бянкіна: від шкільної команди до чемпіонату Італії

Ярослава Бянкіна, студентка групи 2-МР-63 УДХТУ, має за плечима вражаючий 10-річний досвід у волейболі. Її шлях розпочався у шкільні роки, коли вона приєдналася до команди №31, а згодом перейшла до ДЮСША №1 м. Дніпро під керівництвом тренера Мілько Анатолія Степановича.

Ярослава активно тренувалася у пляжному волейболі, здобувши 3-е місце на Чемпіонаті України до 16 років та неодноразово входячи до 5 найкращих команд Чемпіонату України. Згодом, з появою команди “Аланта” у Дніпрі, вона перейшла до класичного волейболу. У складі команди “Аланта 2” Ярослава стала срібною призеркою першої ліги чемпіонату України. На жаль, війна в Україні завадила завершити їм виступи у вищій лізі.

Прагнучи продовжити свою спортивну кар’єру, Ярослава переїхала до Польщі, де тренувалася у клубі “Truso”. Тут вона грала у чемпіонаті до 19 років, двічі здобувши звання найкращого гравця на регіональних іграх та посіла 2-е місце з командою.

У пляжному волейболі Ярослава, разом з напарницею, здобула перемогу на регіональних іграх.

Після тривалого чемпіонату в Польщі, вона отримала пропозицію грати в Італії, де й досі виступає за команду “PSA Matera volley” у місті Матера.

УДХТУ пишається своїми студентами та щиро бажає Ярославі нових перемог та спортивних звершень!