Товариський матч між баскетбольними командами УДУНТ та УМСФ

18 жовтня на баскетбольному майданчику розгорілася справжня битва. Команди УДУНТ та УМСФ зустрілися у товариському матчі, щоб продемонструвати свої баскетбольні таланти та згуртувати студентські колективи.

З перших хвилин гри стало зрозуміло, що суперники налаштовані рішуче. Кожна атака, кожен перехоплення м’яча супроводжувалися гучними оплесками глядачів.

Баскетболісти УДУНТ продемонстрували відмінну командну гру, точні паси та впевнені кидки. У результаті запеклої боротьби перемога дісталася команді УДУНТ з рахунком 44:36.

Цей матч став яскравим прикладом того, як спорт здатний об’єднувати людей. Атмосфера на трибунах була просто електризуючою. Студенти обох університетів підтримували свої команди гучними кричалками та оплесками. Такий вид змагань дозволяє не лише продемонструвати спортивні досягнення, а й зміцнити дружні стосунки між університетами.

Більше фото матчу за посиланням