Видавництво Elsevier відзначило роботу вчених УДХТУ

Декілька місяців тому доценти кафедри АХіХТХДтаКЗ Коваленко В.Л. та кафедри ПА та ЗХТ Коток В.А. на запрошення редактора, проф. В.Н. Статопулоса (Афінський національний університет і університет Каподістрія, Греція), опублікували спільну главу «Розумні покриття для захисту від корозії» («Smart Coatings Against Corrosion») у збірнику «Довідник з матеріалознавства та інженерії матеріалів» (Reference Module in Materials Science and Materials Engineering, видавництво Elsevier, Нідерланди). Робота присвячена розумним покриттям для захисту від корозії, їх класифікації, складу та методам створення.

Відповідно до повідомлення видавництва робота вчених нашого університету була схвально оцінена та обрана для розповсюдження серед спеціалістів загального профілю, з питань корозії, в галузі науки та техніки, а також директорів з управління цілісністю заводів та активів.

Слід зазначити, що в ScienceDirect серед усіх публікацій з питань корозії та захисту від корозії тільки три глави були обрані для широкого розповсюдження серед спеціалістів, в тому числі і робота наших колег доц. Коваленко В.Л., Котка В.А. та проф. В.Н. Статопулоса.