Вітаємо науковців ННІ УДХТУ з перемогою в програмі «Горизонт 2020»

6 серпня 2024 року Міністерство освіти і науки України оголосило результати другого конкурсного відбору наукових проєктів, що фінансуються в межах престижної європейської програми «Горизонт 2020». Участь у відборі взяли 142 проєкти, з яких 106 були допущені до розгляду, а переможцями стали 33 учасники.

Проєкт «Хімічний та структурний дизайн новітніх функціональних матеріалів», науковим керівником якого є Сухий Костянтин Михайлович, був поданий від Українського державного університету науки і технологій і увійшов до п’ятірки переможців за напрямом «Інфраструктурні проєкти».

Особливо хочемо привітати представників навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет”, які зробили вагомий внесок у цю перемогу. У складі команди від ННІ УДХТУ були:

• Ковальов Станіслав В’ячеславович — завідувач кафедри енергетики, доцент кафедри матеріалознавства, кандидат хімічних наук, доцент;
  • Веліченко Олександр Борисович — завідувач кафедри фізичної хімії, доктор хімічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України;
  • Овчинников Олександр Володимирович — старший науковий співробітник кафедри енергетики, доктор технічних наук, професор;
  • Поліщук Юлія Валеріївна — доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології, кандидат технічних наук, доцент;
  • Калініченко Олег Олександрович — доцент кафедри технології палива, полімерних та поліграфічних матеріалів, кандидат технічних наук, доцент;
  • Скиба Маргарита Іванівна — професор кафедри технології неорганічних речовин та екології, доктор технічних наук, доцент.

Завдяки перемозі в конкурсному відбору наукових проєктів програми «Горизонт 2020» університет отримає фінансування на розвиток наукової інфраструктури. Буде створено новітній центр досліджень у галузі матеріалознавства та адитивних технологій CREATE. Це відкриває перед нашими науковцями та студентами нові можливості для проведення передових досліджень та розробки інноваційних матеріалів для різних галузей промисловості.

Щиро вітаємо всю команду з цією важливою перемогою! Бажаємо подальших наукових досягнень і нових звершень на шляху до розвитку вітчизняної науки. Разом до нових вершин!

Повний текст новини розміщено на офіційному сайті УДУНТ за посиланням.