Запрошуємо на VІ Міжнародну науково-практичну конференцію з економічних та гуманітарних питань

Шановні науковці!

Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань, яка відбудеться 14-15 березня 2024 року (м. Дніпро, Україна).

Всім учасникам буде надіслано електронний варіант збірника тез доповідей та сертифікат учасника конференції.

Термін подання тез – до 10 березня 2024 року (включно).

Участь у конференції – безкоштовна.

Співорганізатори конференції:

• Міністерство освіти і науки України
  • ДВНЗ «український державний хіміко-технологічний університет»
  • Університет Флоріди (США)
  • Аріельский університет (Ізраїль)
  • Національний університет Ірландії Мейнут (Ірландія)
  • Університет Вальядоліда (Іспанія)
  • Економічна лабораторія дослідницького перехідного періоду, Подгориця (Чорногорія)
  • Радомський технологічний університет ім. Казимира Пуласького (Польща)
  • Міжнародна академія персоналу PKP CARGO GROUP (Польща)
  • Національний технічний університет «харківський політехнічний інститут»
  • Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
  • Національний університет «Запорізька Політехніка»
  • ВСП «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки УДУНТ»
  • Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України
  • Громадська організація «Об’єднання маркетологів України»
  • Громадська організація «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро»
  • ГС «GASTRO CLUB»

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Обмін науково-практичним досвідом у сфері управління соціально-економічними процесами в умовах глобалізації між науковцями, викладачами, аспірантами, здобувачами та молодими спеціалістами України, близького та далекого зарубіжжя, обговорення актуальних проблем гуманітарних, економічних та природничих наук.

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ЗА НАСТУПНИМИ НАПРЯМАМИ

1. Інноваційні форми сучасного маркетингу, зв’язків з громадськістю та логістики в умовах глобалізації.
  2. Соціально-економічні, інформаційні та правові аспекти розвитку підприємництва в Україні.
  3. Економічні та соціокультурні системи: проблеми і перспективи менеджменту, фінансів, комунікацій.
  4. Розвиток індустрій гостинності: тенденції сьогодення.
  5. Сучасні виміри культурологічної думки: перспективи розвитку в умовах сьогодення.
  6. Філологічний коворкінг.
  7. Освітні технології та інновації.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: заочна, дистанційна.

В учасників конференції є можливість публікації статей у науковому фаховому виданні «Економічний вісник ДВНЗ УДХТУ» (категорія Б, Index Copernicus), мова статті – англійська. Питання щодо оформлення та публікації статей надсилати на електронну пошту [email protected]. Вимоги до статей та умови публікації подано на сайті журналу http://ek-visnik.dp.ua.