Урочиста посвята в студенти 2023

31 серпня на Фонтанній площі університету відбулося особливе, найочікуваніше свято для кожного першокурсника – Посвята в студенти. Першокурсники із батьками, викладачами, кураторами та деканами зібралися для урочистого привітання з початком нового етапу їхнього життя. Цьогорічні першокурсники стають студентами під час війни, що є неабияким випробовуванням. Але завдяки неймовірним зусиллям наших Захисників і Захисниць ми маємо можливість розпочати навчальний рік у стінах рідного УДХТУ у форматі змішаного навчання.

Випускник ХімТеху, Дмитро Коваленко, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої країни, звернувся до студентів із теплими вітаннями та побажаннями наснаги в навчанні. Від студентів університету йому подарували шеврон УДХТУ та оберіг.

Ректор Костянтин Сухий привітав студентів та гостей свята та вручив представникам учорашніх абітурієнтів символічний студентський квиток. Красивою візитівкою свята стало наповнення першокурсниками “серця” ХімТеху своїми бажаннями, які, ми впевнені, здійсняться впродовж навчання в єдиному в Україні спеціалізованому вищому навчальному закладі з хіміко-технологічним напрямом підготовки.

Маг Алхімікус, хранитель студентських традицій, провів обряд водної посвяти у першокурсники. І вже після цього тепер уже студенти відправилися знайомитися зі своїми деканами й кураторами, які стануть їх друзями і наставниками протягом усього навчання.

Бажаємо нашим студентам впевнено крокувати до своєї мети, здобувати нові знання, підкорювати вершини, відкривати нові горизонти! Наснаги та енергії, успіхів та натхнення, вагомих здобутків у навчанні задля Перемоги та слави України!