Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Труднощі працевлаштування. Чиї вони?

У рамках двосторонньої програми «Освітньо-практичний трансфер» 28 листопада 2018 року на економічному факультеті ДВНЗ УДХТУ HR Partner Luxoft Катерина Бандуровська провела лекцію для студентів економічних спеціальностей на тему «Труднощі працевлаштування. Чиї вони?».

Протягом лекції запрошеним спікером розглядалися практичні аспекти працевлаштування за сучасних умов функціонування економіки країни з урахуванням існуючих викликів у світовому просторі щодо найму співробітників.

Катерина приділила багато уваги питанням поєднання навчання в університеті та роботи, а також підходам до формування власного презентабельного та ефективного резюме. На власному прикладі розповіла про особливості вибору першого місця роботи.

Крім цього, питання, що розглядалися під час лекції, стосувалися персональних характеристик особистості, які враховуються роботодавцями під час пошуку кандидата. Зокрема, було приділено увагу таким поняттям, як гнучкість, розвиток емоційного інтелекту, експертність, багатосторонній розвиток, соціальна активність, хобі.