Тренінг «Своє діло: питання та відповіді оподаткування підприємництва»

Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області за сприянням Федерації організацій роботодавців 09 листопада 2023 року провели тренінг «Своє діло: питання та відповіді оподаткування підприємництва», присвячений висвітленню актуальних питань оподаткування підприємницької діяльності фізичних осіб. Захід було проведено на базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет», тому його змогло відвідати багато студентів закладу, науково-педагогічних працівників – фахівців з економіки, управління та адміністрування, підприємців.
Тренінг “СВОЄ ДІЛО: ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ОПОДАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА” як інструмент організації успішного підприємництва.

Завдання тренінгу: формування цілісної системи знань особливостей оподаткування, визначення основ податкової грамотності, надання практичних рекомендацій від успішних підприємців, розвиток професійно вагомих комунікативних якостей і навичок особистості.

Спеціальні гості івенту:
  • Валерій Леонов – заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області;
  • Іван Саранцев – спікер, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб-підприємців управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області
  • Ольга Васецька – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області
  • Олександр Галаган – голова Дніпровської міської організації роботодавців
  • Микола Шевченко – координатор експертів Федерації організацій роботодавців
  • Вікторія Дьоміна – директор “АМ – консалтингова група”
  • Денис Яшин – підприємець (маркетолог)
  • Ярослав Федоришин – підприємець
  • Микола Дзоз – директор підприємства “Ніаколор”
Тренінг складався з чотирьох модулів:
  1. Урочисте відкриття івенту з вітальними промовами й побажаннями учасникам від в.о. ректора Українського державного університету науки та технологій Костянтина Сухого, заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області Валерія Леонова, координатора експертів Федерації організацій роботодавців Миколи Шевченка.
  2. Доповідь начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб-підприємців управління оподаткування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області Саранцева Івана, в якій докладно й зрозуміло викладено особливості оподаткування й зміст поняття «податкова грамотність».
  3. Майданчик панельної дискусії актуальних питань оподаткування підприємницької діяльності фізичних осіб підприємців.
  4. Поради практичного досвіду від підприємців.
Для учасників тренінг став одним із реальних способів підвищення рівня компетенції. Студенти й науково-педагогічних працівників Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет” змогли в безпосередньому спілкуванні дослідити новації податкового законодавства. Сподіваємось, що, завдяки практичним рекомендаціям успішного підприємництва, цей івент став сильним мотиваційним механізмом, який сприятиме в подальшому професійному й особистісному зростанню здобувачів освіти.

У жвавій дискусії було визначено найактивніших і Микола Шевченко, координатор експертів федерації організацій роботодавців і Ольга Свердліковська, ментор івенту, декан факультету економіко-гуманітарних наук та права ДВНЗ УДХТУ, доктор хімічних наук, професор, також звернулися до учасників-студентів тренінгу з пропозицією створення платформи підтримки й реалізації вигідних інвестиційних інноваційних стартап-проектів від ідеї до бізнесу для початківців-підприємців.

До речі, було сплановано спільні проекти та вже є низка важливих ініціатив.
Рухаємося далі разом!