Синергія освіти і ринку праці: досвід партнерства задля формування трудового потенціалу, відновлення економіки в державі та регіоні

У середу, 21 червня, у пресцентрі телеканалу “Відкритий” відбулася пресконференція “Приклад участі роботодавців в підготовці майбутніх фахівців: взаємодія Університету та Кластеру”.

Спікерки:

• Наталя Ісаєва – засновниця та директорка «Видавничо-поліграфічного дому «ФорматА+», громадська діячка, волонтерка, голова ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість»;
  • Ольга Свердліковська – деканка факультету Економіко-гуманітарних наук та права Українського державного хіміко-технологічного університету, професорка кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, докторка хімічних наук, завідувачка науково-дослідної лабораторії “Лакофарбових та поліграфічних матеріалів”.
Говорили про розвиток державно-приватного партнерства задля підвищення конкурентоздатності поліграфічної промисловості в регіоні, впровадження дуальної підготовки кадрового потенціалу, трансфер технологій, підвищення кваліфікації, компетентностей, а також поповнення матеріально-технічної бази для майбутніх фахівців.
Розвиток партнерства з неурядовими партнерськими організаціями у межах програми EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

⬆️Працюємо заради майбутнього України та підтримки майбутніх фахівців🇺🇦