Обрати сторінку

“Студентська весна” – перезавантаження

23 квітня у глядацькій залі Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся звітний концерт міжфакультетського фестивалю талантів «Студентська весна 2019».

Захід під назвою «Студентська весна. Перезавантаження» став завершальним етапом цьогорічного змагання за звання найталановитішого факультету УДХТУ.

Початок свята було заплановано на 16:00. Біля актової зали на гостей чекали фотозона та виставка фотокарток з минулих концертів «Студентської весни».

Членами журі, які мали оцінювати виступ наших студентів, стали кращі представники творчої молоді Дніпра, а саме:

  • заступник директора Молодіжного центру Дніпра, член правління ГО «Вірменська молодь Дніпропетровської області», засновник проектів «Dnepr Voiсе», «Dnepr Danсe», «Dnepr Valse» та організатор багатьох інших проектів Карен Агаджанян;
  • секретар Молодіжної ради Дніпра Роман Товмашенко;
  • півфіналістка проекту «Х-Фактор 7» та випускниця нашого університету Ксенія Башибулар;
  • учасник проекту «Ліга Сміху», засновник проекту «Імпровізація ведучих у Дніпрі» Сергій Тремполець;
  • керівник служби з просвітницької діяльності Молодіжної ради Дніпра, засновник проектів «Dnepr Voiсе» та «Dnepr Danсe» Трапезніков Артем.

Відкрив концерт театр тіней факультету КН та І з номером «Муза весни», який став прологом подальших виступів.

Студенти привітали глядачів сучасною хореографічною постановкою, у якій взяли участь усі учасники концерту.

Ще однією танцювальною постановкою став «Студентський флешмоб» у виконанні танцювальних колективів УДХТУ.

Запалив залу номер з піснею «Тече вода» у виконанні Вікторії Хітун та хореографічним супроводом у циганському стилі від колективу «Фантазія».

Поринути у легкість польоту, зі своїм номером «Крила», запропонувала Єлизавета Деревянко, подарувавши глядачам неперевершене фігурне катання на роликах.

Свої вокальні здібності продемонстрували студент механічного факультету Ілля Пас з піснею «Бери своє» та представниця економічного факультету Анна Шевченко, яка виконала пісню «1944».

Драматичну історію стосунків між хлопцем та дівчиною у своїй хореографічній постановці «Очі на піску» розповіли Руслан Голіков та Аліка Іброхімова.

Танцювальний колектив УДХТУ «Фантазія» представив тематичний танець у дворянському стилі та чаруючий «Вальс спогадів весни».

«Студентське шоу» створили студенти механічного факультету та факультету ТНР зі своєю пародією на Артура Пірожкова у виконанні Олександра Шейна.

Сильним номером стало виконання попурі на акордеоні Андрієм Ведро.

Завершила виступ фінальна пісня, виконана усіма учасниками.

Частиною концерту стали не лише представники Українського державного хіміко-технологічного університету, а й зірки української естради. З допомогою відеозвернення учасників «Студентської весни» УДХТУ привітали: зірка «Країни У» та інших українських гумористичних проектів Юрій Ткач; відомий гуморист, пародист та ді-джей, виконувач ролі Вітальки Гарік Бірча; капітан команди КВК «Дніпро», актор «Країни У» та тренер «Ліги Сміху» Ігор Ласточкін; ведучий «Євробачення 2017» та багатьох інших проектів Володимир Остапчук; один із найуспішніших вітчизняних акторів, народний артист України Станіслав Боклан. Спільне відеозвернення записали проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ УДХТУ Ольга Петрівна Рижова та народний артист України Євген Чепурняк.

Для оголошення переможців міжфакультетського змагання «Студентська весна 2019» на сцену вийшли директор студентського клубу УДХТУ Станіслав Радзімовський та виконувач обов’язків ректора, перший проректор Голеус Віктор Іванович, які подякували учасникам та нагородили переможців.

Третє місце розділили команди факультетів ТНР і ТОР та БТ. Економічний факультет та ОТС посіли друге місце. Перше місце – КН та І та ТВМС. Переможцями і власниками Гран-прі стала команда механічного факультету.

Крім того, найяскравіші учасники й колективи «Студентської весни» в УДХТУ, переможці у різних номінаціях отримали грамоти і подяки від університету.

Нагадаємо, що цього року «Студентська весна» святкує п’ятдесятирічний ювілей у Дніпрі. Фестиваль є традиційним заходом у кожному ЗВО, команда ж нашого університету одна з кращих у місті, що неодноразово доводила на міжвузівських фестивалях.