Стартова зустріч та навчальний візит кафедри енергетики в рамках програми ERASMUS+ UKRENERGY

18 – 24 квітня 2023 року в Університеті Генуї, Італія, відбулись стартова зустріч та навчальний візит кафедри енергетики ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» в рамках програми ERASMUS+ UKRENERGY 101082898 — UKRENERGY, ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2.

Проект фінансується здійснюється за програмою ERASMUS+ Розвиток потенціалу у сфері вищої освіти.

Проект спрямовано на створення нових магістерських програм на тему «Енергоефективність, модернізація будівель та енергетичне планування» в українських університетах та просування передового досвіду ЄС щодо освітніх методологій та конкретних знань, пов’язаних з енергоефективністю та стійкістю будівель, зокрема впровадження інноваційних магістерських курсів щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України.

Наукові та навчально-методичні напрацювання ДВНЗ УДХТУ в сфері підвищення енергоефективності представлено доцентом кафедри енергетики О.А. Бєляновською.

Участь в проекті дозволить розширити сфери міжнародної співпраці та надасть викладачам та студентам доступ до передового європейського досвіду.

Дякуємо колегам з Університету Генуї за чудово організовану зустріч!

Дякуємо колегам з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за товариське та дружнє відношення, яка сприяла продуктивній роботі в мікрогрупах.

Більш докладно інформація про візит надана в новинах ДВНЗ УДХТУ.