Обрати сторінку

Спорт

Спортсмени університету приймають участь у міжнародних, національних та обласних змаганнях у яких виборюють призові місця.

Гандбольна чоловіча команда Вищої Ліги – багаторазовий Чемпіон і призер України (тренер В.А. Орєшин).

Лауреатом конкурсу в номінації «Спортсмен року 2020» стала студентка факультету «Хімічних технологій та екології» нашого університету Маргарита Гартман та знаходиться в основному составі збірної України з плавання,  була учасницею відкритого Чемпіонату Турції (4 місце) в лютому 2019 року. В 2018 році зайняла 2 місце на Кубку Іспанії (грудень 2018 року), в лютому 2018 року зайняла 7 призових місць на відкритому Чемпіонаті Польщі та ін.

Збірні команди з веслування на байдарках і каное та академічного веслування були Чемпіонами і призерами змагань України та області (тренер О.А. Васильєв)

Студент ДВНЗ УДХТУ Синчук Олексій Олександрович – майстер спорту України з кульової стрільби.

ПІБ тренера

Спортивні секції

Змагання та результати, в яких приймали участь студенти і викладачі

Для загального рівня

Для професійного рівня

Охромій Галина Василівна, доктор медичних наук, професор

баскетбол, волейбол, жіноча естетична гімнастика, фітнес, бадмінтонлегка атлетика, баскетбол, волейбол, атлетична гімнастика, бадмінтон 

Кириченко А.М.

Майстер спорту, тренер-викладач

баскетбол, волейбол У період 2012-2016 рр. завоювала звання Чемпіонки України, Європи та срібну медаль Чемпіонату Світу 2014 року з баскетболу серед ветеранів

Івченко О.М.

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. Тренер-викладач

баскетбол, волейбол  

Яровий В.Є.

Майстер спорту, викладач фізичної культури- тренер

армспорт, атлетична гімнастикабоксУ 2016 р. завоював звання Чемпіона України з кікбоксінгу

Васильєв О.А.

Тренер-викладач

настільний теніс, футзал, футболнастільний теніс, футзал, футболНа Чемпіонаті Європи протягом 2012-2016 рр. виборов звання Чемпіона з веслування на човнах класу «Дракон» та став Чемпіоном міжнародного марафону (12 км) у 2012 році.

Токмакова С.В.

Тренер-викладач

шахи та шашки  

Аніскевич С.В.

Майстер спорту, тренер-викладач

жіноча естетична гімнастика, фітнес  

Фесенко Р.Є.

Тренер-викладач

жіноча естетична гімнастика, фітнес  
Орєшин В.А. гандболБагаторазовий Чемпіон і призер України у гандбольній чоловічій команді Вищої Ліги
Труш В.О. бадмінтонЗбірна команда з бадмінтону виборювала золоті та срібні медалі на Чемпіонатах Європи, України та Універсіаді області
 

Інформація про спорткомплекс ДВНЗ УДХТУ

У 1985 році розпочинає працювати новий “Спортивний Комплекс”, який має 3 зали:    2 ігрових та 1 тренажерний, також у “Спортивному Комплексі” існує лікарняний кабінет, реабілітаційний центр, методичний кабінет, кабінети науково – педагогічних працівників кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, також роздягальні з санітарним вузлом. У “Спортивному Комплексі” проводяться секційні заняття з баскетболу, міні-футболу, аеробіки, шейпінгу, боксу, бадмінтону, шашок, шахів. Регулярно “Спортивний Комплекс” організовує та проводить Чемпіонати України, Міжнародні Чемпіонати, Турніри, регіональні, обласні змагання з тхеквондо, карате, важкої атлетики, бальних танців, гандболу та ін. Також, на базі “Спортивного Комплексу” знаходиться кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я починає своє існування в 1934 році, та має свою багаторічну історію. Викладачі проводять роботу з загальної фізичної підготовки студентів, розвитку їх спортивних досягнень і зміцнення здоров’я. З 1980 року в історію кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я записано вагомий арсенал майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, а також спортсменів 1 розряду, спортсменів масових розрядів, суддів з різних видів спорту, інструкторів з фізичної культури і спорту. Напрямок роботи кафедри: – вдосконалення загальної фізичної підготовки, розвиток та підвищення спортивної майстерності і зміцнення здоров’я студентів.

У планах кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я відкрити сучасну освітньо-професійну програму «Кіберспорт», організовувати та проводити Чемпіонати України  з «Кіберспорту».

Команда УДХТУ з гандболу під керівництвом Орешина В.А. посіла ІІ місце у ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ГАНДБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ВИЩОЇ ЛІГИ!

Кожна гра проходила в різних містах України, увесь травень команда з гандболу УДХТУ мандрувала за розкладом календаря змагань і ставила перед собою мету досягати максимальних результатів. Вирішальна, фінальна гра проходила 21–22 травня в місті Лебедин на Сумщіні.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я і ДВНЗ УДХТУ пишається досягненнями гандболістів і вітає із завойованими срібними нагородами!