Презентація монографії «Славетні постаті Придніпров’я: імена, повернені з минулого. Т. 3: Один із тих, хто не зламався»

27 грудня 2022 року в музеї «Літературне Придніпров’я» відбулася презентація монографії «Славетні постаті Придніпров’я: імена, повернені з минулого. Т. 3: Один із тих, хто не зламався», присвяченої життєвому і творчому шляху Олеся Досвітнього. Книга вийшла у світ за сприяння Обласної редакційної колегії з підготовки та видання тематичної серії «Реабілітовані історією».

Український державний хіміко-технологічний університет долучився до цього заходу в особі доктора філологічних наук, професора кафедри філології та перекладу Кулакевич Людмили, яка поруч з Нінель Заверталюк, Ольгою Саловою та Юрієм Пшеничним є одним з укладачів видання. Учасники заходу в живому спілкуванні дізналися про Олеся Досвітнього як цікавого і діяльного політика, талановитого письменника і публіциста, який успішно працював у Сан-Франциско та все ж повернувся в Україну, аби долучитися до її розвою. Доля митця сумна – його було заарештовано як ворога народу, обставини його смерті і на сьогодні до кінця не з’ясовано.

Монографія адресована всім, кому не байдужа історія української літератури.

Кафедра філології та перекладу