Обрати сторінку

Посвята у студенти 2022

6 вересня відбулося головне свято року для Українського державного хіміко-технологічного університету – саме в цей день родина Хімтеху поповнилася новими студентами.

Винуватці свята – першокурсники на чолі з деканами, їх батьки, студенти та викладачі зібралися у холі головного корпусу для урочистих привітань із початком нового цікавого етапу в їхньому житті.

Для цьогорічних першокурсників доля приготувала нелегке випробування – бути студентом у воєнний час. Але кожен тримає свій фронт у боротьбі за Вільну, Сильну та Незалежну Україну!

 

Ректор Костянтин Сухий  вручив учорашнім абітурієнтам символічний студентський квиток і побажав наснаги й успіхів у навчанні, а також вірити у нашу Перемогу.

Присутні подякували воїнам ЗСУ, завдяки яким викладачі і студенти мають змогу навчатися і працювати на благо України та вшанували хвилиною мовчання загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Символічне серце Хімтеху першокурсники наповнили своїми бажаннями, які повинні справдитися за роки їх навчання в УДХТУ – єдиному в Україні спеціалізованому закладі вищої освіти з хіміко-технологічним напрямом підготовки.

Бажаємо успіху першокурсникам на шляху до науки!

Відео урочистостей з нагоди Посвяти у студенти

Привітання ректора УДХТУ Костянтина Сухого з нагоди Посвяти у студенти