Подяка МОН України співробітникам кафедри фізичної хімії

Професор Лук’яненко Тетяна Вікторівна та доцент Шмичкова Олеся Борисівна у листопаді 2021 р. отримали подяку Міністерства освіти і науки України за роботу у секції 4 Експертної ради МОНУ з експертизи проєктів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих вчених.

Секція 4 Експертної ради МОН України займається експертизою проєктів щодо нових технологій екологічно-чистого виробництва та будівництва; охорони навколишнього природного середовища; видобутку та переробки корисних копалин; хімічних процесів та речовин в екології; раціонального природокористування.

Щорічно МОН України проводить конкурсні відбори проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених,  які працюють або навчаються у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Наукові роботи, які перемагають у конкурсі, виконуються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Проведення наукової і науково-технічної експертизи проєктів наукових робіт/розробок молодих вчених відбувається за допомогою єдиної інформаційної системи МОН «Наука в університетах».

Цю дуже відповідальну і фахову роботу можуть виконувати тільки досвідчені експерти, які самі мають визнані наукові досягнення та пройшли конкурсний відбір.

Лук’яненко Т.В. була членом секції 4 Експертної ради МОН України з експертизи проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених з 2015 року, а у червні 2016 р. обрана заступником голови цієї ж секції.

Шмичкова О.Б. була членом секції 4 Експертної ради МОН України з експертизи проєктів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих учених з липня 2017 р.