Підсумки проходження курсів підвищення кваліфікації 2-м потоком педагогічних і науково-педагогічних працівників

16 лютого 2023 року – останній день занять другого потоку слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів середньої освіти Дніпропетровської області.

Вдруге, досвідчені лектори ДВНЗ УДХТУ, серед яких – професори: Рижова О.П., Голіченко О.А., Тертишна О.В., Свердліковська О.С., доценти: Руднєва Л.Л., Сідашенко О.І., проводили практикум «Хімія для життя» у вигляді лекцій та презентаційних відео-уроків лабораторних робіт для вчителів хімії та біології (м. Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг). Але вперше, для вчителів природничих дисциплін неочікуваною, але, як з’ясувалось, вельми корисною та цікавою виявилась лекція-практикум за темою: «Інформаційні технології в професійній діяльності вчителя». Баланенко І.Г., канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем, впевнено, маючи математичну підготовку та великий досвід педагогічної роботи, з викладацькою майстерністю ознайомила вчителів з освітніми програмними ресурсами, інтерактивними віртуальними дошками, хмарними технологіями та ін.

Результатом роботи курсів підвищення кваліфікації вчителів є встановлення прямих контактів з випускниками ліцеїв, шкіл та гімназій шляхом проведення онлайн відеоуроків лабораторних робіт (на фото – учні КЗО “Спеціалізована школа №67 еколого-економічного профілю” ДМР проходять онлайн уроки за темами «Кристалічні та аморфні речовини» та «Показники якості води. Жорсткість води та методи її усунення» з вчителями хімії, слухачами курсів –Трофименко Л.П., Артем’євою О.Є.).

В перспективі – проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів інших дисциплін. Запрошуємо бажаючих прийняти участь у наступних сесіях курсів!