Підписання Меморандуму про співпрацю з ТОВ “Метал-принт”

10 жовтня 2024 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет” Українського державного університету науки і технологій з ТОВ “Метал-принт” (м. Дніпро). Під час зустрічі в.о. ректора університету Костянтин Сухий, в.о. директора інституту Ольга Свердліковська та директор підприємства Максим Потапчук означили основні напрямки спільної роботи і обговорили детальну дорожню карту реалізації стратегічного партнерства з узгодженням інтересів всіх сторін через кооперацію освіти, науки та бізнесу.

Головними напрямками співпраці означено встановлювання і розвиток співпраці між сторонами, щоб реалізовувати наукові і освітні проекти, зокрема впроваджувати елементи дуальної форми здобуття вищої освіти. Майбутні поліграфісти і дизайнери матимуть змогу отримувати практичний досвід на сучасному обладнанні компанії “Метал-принт” і дізнатися про передові технології, які використовують фахівці ультрасучасного комплексу з виробництва металевої упаковки.

Під час зустрічі відбулася передача системи калібрування X-Ritei1publish Pro3 навчально-науковому інституту “Український державний хіміко-технологічний університет” Українського державного університету науки і технологій для використання у процесі підготовки майбутніх фахівців, підвищення кваліфікації, стажувань тощо. Максим Потапчук, ментор Громадської організації «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість», директор ТОВ «Метал-Принт», передав придбане обладнання для запуску лабораторного практикуму, дослідницьких робіт та тренінгового пункту в.о. ректора університету Костянтину Сухому.

Тепер студенти спеціальностей 186 “Видавництво та поліграфія” і 022 “Дизайн” будуть мати можливість удосконалювати навички калібрування і практичної реалізації з основ колористики у стінах рідного Alma Mater.

Отже, сподіваємося на розвиток діяльності у напрямку спільних інтересів, бо постійна співпраця з лідерами поліграфічної індустрії дає можливість представникам академічної спільноти бути в тренді розвитку технологій, знати потреби ринку й забезпечувати здобувачів вищої освіти актуальними знаннями на сучасному обладнанні провідного підприємства регіону.

Разом до нових звершень у вирішенні суспільно важливих питань підготовки високоякісних, конкурентоспроможних фахівців з поліграфії і дизайну!

Більше фото за посиланням