Онлайн-лекція «Джейн Остін мовою Голлівуду»

У рамках вивчення дисципліни «Історія зарубіжної літератури» 16 грудня 2023 року здобувачі освіти ОПП «Середня освіта. Українська мова та література» та «Середня освіта. Англійська мова і література та друга іноземна мова» прослухали онлайн-лекцію «Джейн Остін мовою Голлівуду», яку прочитали д.філол. наук Софія Філоненко (Український католицький університет) і к.філол.н. Наталія Дорфман (Чорноморський національний університет імені Петра Могили).

Присвячену найновішим екранізаціям романів «Емма» та «Докази розуму» лекцію проведено з нагоди дня народження англійської письменниці. Студенти не тільки почули цікаві факти з життя Джейн Остін, яка писала так звані романи моралі і була предтечею реалізму в англійській літературі, але й дізналися про особливості інтерпретації її творів у сучасному кінематографі.

Інформація буде корисною при вивченні теми «Дискурс реалізму у світовій літературі».