Міжнародна інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Україна – світ: діалог культур”

19 листопада 2020 року на базі університету відбулась Міжнародна інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Україна – світ: діалог культур”, присвячена Міжнародному дню філософії.

У конференції взяли участь викладачі кафедри філософії та українознавства, викладачі університету, аспіранти та студенти факультетів ХТ та Е, Х та ХТ, КН та І. З вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри доцент Чичков А.Г. Він побажав учасникам натхнення, творчих успіхів у навчанні та професійній діяльності.

Особливий інтерес у присутніх викликали доповіді, які підготували Новохатько Елизавета (факультет ХТ та Е) «Кінематограф України в контексті сучасної культури»; Толдікова Даріна ( факультет Х та ХТ)» Сучасна українська музика»; Демченко Миколай ( факультет КН та І) «Проблема нерівності в працях Дж. Б. Питерсона»;  Ципура Софія ( факультет ХТ та Е)  «Смерть та безсмертя :  дуалізм особистості»; Скрипник Марія « Апорії Зенона» (аспірантка).

В обговоренні питань, що були висвітлені у доповідях, поряд зі студентами взяли участь доценти кафедри Башкеєва О.М., Борисов В.Л., Заєць О.М., Какуріна І.І., Патеріло О.М., доцент кафедри ТПП та ПМ Баштаник П.І.

У заключному виступі завідувач кафедри  Чичков А.Г. підвів підсумки роботи конференції, а також результати дослідницької роботи студентів з проблем філософії та культури за минулий навчальний рік.

За матеріалами Міжнародної інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Україна – світ: діалог культур” виданий збірник тез.

Маємо велике сподівання зустріти Міжнародний День філософії – 2021 з новими проектами в гуманітарній галузі, з новими підходами до розуміння вічних філософських проблем. Запрошуємо студентів, аспірантів та усіх бажаючих до участі в V Міжнародній  інтернет-конференції  “Україна – світ: діалог культур”, що буде проходити навесні 2021 року.