У рамках двосторонньої програми «Освітньо-практичний трансфер» 24 квітня 2019 року на економічному факультеті ДВНЗ УДХТУ представник Інформаційно-аналітичного агентства «Хім-Кур’єр», керівник проекту, СЕО Задворний Артем Анатолійович провів лекцію для студентів економічних спеціальностей на тему «Місце фахівців економічних спеціальностей у сфері ринкової аналітики та вимоги до їхньої компетентності».

Протягом лекції запрошеним спікером розглядалися практичні аспекти ринкової аналітики як сучасного виду діяльності, якості, якими має володіти фахівець, щоб працювати у сфері аналітики, зокрема, професійні якості аналітика ринку полімерів.

Під час лекції було приділено увагу питанням структури сучасного ринку полімерної продукції та особливостям його функціонування за теперішніх умов трансформації світового економічного простору, його учасникам та їхнім інформаційним потребам, важливості ролі ринкових аналітиків для удосконалення інформаційно-логістичних зв’язків між усіма учасниками ринку полімерної продукції.

Артем Анатолійович приділив багато уваги питанням поєднання навчання в університеті та роботи. На власному прикладі розповів про особливості своєї професійної діяльності у якості аналітика ринку полімерної продукції.

Крім цього, питання, що розглядалися під час лекції, стосувалися специфіки економічної журналістики як сучасного виду діяльності. Зокрема, було приділено увагу таким поняттям, як жанри в економічній журналістиці, формування інформативних заміток, тез та статей аналітичного спрямування щодо особливостей функціонування ринку полімерної продукції в Україні та у світі.