Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

«Міс та Містер УДХТУ-2018»

22 листопада у нашому університеті обрали Міс та Містера УДХТУ. Участь у конкурсі взяли студенти різних факультетів Українського державного хіміко-технологічного університету, які не побоялися довести, що саме вони гідні звання Міс чи Містер УДХТУ-2018.

Конкурс «Міс та Містер УДХТУ» є щорічним змаганням, де судді обирають не просто найкрасивіших, але й найталановитіших студентів. Мужні хлопці та чарівні дівчата протягом цілого місяця готували програму свого виступу, щоб якнайповніше проявити себе перед суддями та глядачами.

Щоб дізнатися наскільки добре учасники знають іншу половину людства, дівчатам та хлопцям було продемонстровано картинки з предметами, які використовують представники протилежної статі, а учасники повинні були відгадати назву та призначення цих речей.

Другим конкурсом став конкурс-дефіле, де учасники демонстрували своє вміння ефектно рухатися по подіуму.

У ході підготовки до виступу кожен учасник мав виконати домашнє завдання – зняти відео-повідомлення на соціальну тему, яку він вважає найбільш важливою та актуальною. Наші студенти звернули увагу глядачів на проблеми расизму, життя в мегаполісі, знайомства та спілкування між людьми, залежність від комп`ютерів та багато інших важливих тем.

Насамкінець учасники конкурсу виконали вальс.

У позаконкурсній програмі свої таланти продемонстрували танцювальний колектив «Фантазія» та інші зірки сцени УДХТУ.

Голосуванням глядачів було обрано «Містера та Міс глядацьких симпатій». Ними стали студент механічного факультету Дмитро Мельник та студентка факультету ТВМС Вікторія Лиша.

Кожен учасник і учасниця конкурсу отримали диплом та подарунки від спонсорів.

Цього року «Міс УДХТУ» було обрано студентку факультету ТОР та БТ Тетяну Кисельову. «Містером УДХТУ» став Дмитро Мельник.

Звання «Віце-міс» та «Віце-містер» отримали студентка економічного факультету Анна Герус та студент факультету ТВМС Давид Кошеленко.

Ректор УДХТУ Олександр Андрійович Півоваров привітав переможців та подякував усім, хто брав участь у концерті.