+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Проекти

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ ВОДНА ГАРМОНІЯ ERASMUS+

Водна Гармонія Erasmus +

 

Проект “Водна Гармонія Erasmus +” (https://www.waterh.eu) має на меті гармонізувати навчання і педагогічні підходи вищої освіти у водній сфері в 10-ти університетах-партнерах з Китаю, Німеччини, Норвегії, Польщі, Шрі-Ланки, України.

Для реалізації мети проекту передбачається розробити 6 навчальних курсів і вдосконалити засоби викладання, методики і педагогічні підходи з урахуванням передових практик провідних університетів світу.

Фінансування проекту здійснюється в рамках Европейской программы развития компетенций в области высшего образования Erasmus +.

ЗАВДАННЯ

 • Розвинути навчально-педагогічний інструментарій, методики і педагогічні підходи для 6-ти навчальних курсів у галузі водопідготовки.
 • Оновити матеріальну базу лабораторій / обладнання, вдосконалити зміст лабораторних курсів і навчальних посібників з метою підвищення конкурентоспроможності випускників.
 • Розробити модулі електронного навчання з використанням ресурсів, створених у рамках проекту (он-лайн курси, презентаційні матеріали тощо).
 • Навчити науково-викладацький персонал міркувати з точки зору споживача освітніх послуг, створюючи більш широкі можливості для працевлаштування випускників та формуючи потенціал для комерціалізації досліджень.
 • Навчити персонал брати до уваги багатоцільове використання ресурсів, у тому числі для посилення співпраці з підприємствами.
 • Зміцнення навичок підприємництва у студентів і співробітників університетів як інструменту для забезпечення фінансової стійкості.
 • Забезпечити якість освітніх програм, що полегшить перезарахування кредитів.
 • Поширити досвід реалізації проекту серед інших університетів та підприємств, мотивуючи їх переймати результати проекту.м

УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-ФОРУМІ IFSES (МЕКСИКА)

ДВНЗ УДХТУ отримав статус партнера впливового Міжнародного Конкурсу-Форуму IFSES – International Forum for Science and Engineering Students.

Конкурс-Форум відбудеться 18-21 квітня 2016 року в м. Гвадалахара (Мексика) у вигляді захисту наукових або технічних проектів перед представницьким журі. В Конкурсі-Форумі можуть приймати участь студенти-бакалаври, магістри та аспіранти. Участь можлива в двох форматах:

on-line захист через інтернет;особиста участь в Конкурсі-Форумі.

Офіційні мови Конкурсу – англійська та іспанська.

Для участі в Конкурсі-Форумі необхідно підготувати тези проекту та повну роботу (до 15 сторінок) на офіційній мові Конкурсу до 20 січня 2016 р.

Повна інформація щодо участі в Конкурсі–Форумі додається у вигляді Офіційного листа (на англійській мові).

За додатковою інформацією та питаннями звертатися до Офіційного Координатора IFSES в Україні доцента каф. АХ та ХТХДіКЗ Коваленка Вадима Леонідовича

моб. тел. +38 050-955-14-81, +38 098-49-59-69-3.

Роботи приймаються у електронному вигляді та надсилаються на електрону адресу vadimchem@gmail.com.

ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ – ПОДВІЙНА СИЛА

Ви турбуєтесь, як витримати конкуренцію на сучасному ринку праці після закінчення університету?

Є бажання кинути виклик собі та отримати цінний міжнародний досвід?

Студенти УДХТУ мають унікальну можливість отримати одночасно з дипломом УДХТУ диплом французького університету.

Подвійний диплом – це безсумнівна перевага у працевлаштуванні особливо якщо мова йде по працевлаштування за закордонних ринках праці. В сучасному світі студенти, які мають подвійні дипломи, суттєво підвищують свій рейтинг на ринку праці не тільки в Україні але й в Європі.

Сьогодні цілеспрямовані студенти мають виняткові можливості для отримання досвіду перебування в умовах принципово іншої системи вищої освіти. Знання іноземної мови та культури як мінімум двох країн стануть конкурентною перевагою для випускників.

Але далеко не кожний ВНЗ може похвалитися програмами подвійного диплому.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ ВАМ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ1. Одержати диплом УДХТУ та університету м. Ле Ман (Франція).2. Випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти3. Користуватися сучасним технічним оснащенням у учбових лабораторія французького університету4. Удосконалювати рівень володіння французькою мовою5. Ознайомитися з французькою культурою, історією, вивчити звичаї країни6. Розшири свої границі комунікації та отримати насолоду від перебування в атмосфері історичного міста Франції7. Ви будете жити та навчатися во Франції, тобто мати можливість подорожувати Європою та шукати можливості для кар’єрного росту.

Подвійний диплом дозволить отримати освіту світового рівня.

Принцип отримання подвійного диплому: після успішного отримання диплому бакалавра студент має можливість навчатися одночасно в УДХТУ та французькому університеті м. Ле Ман

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ-Наявність бажання та наполегливість в досягненні мети- До участі в програмі запрошуються студенти 3-4 курсів. Студенти 1-2 курсів також можуть заявити про бажання участі у програмі- Знання французькою мови на момент вступу до французького університету є обов’язковим. Для підвищення рівня знання французької мови можна пройти мовне стажування влітку в університеті м. Ле Ман (Франція).

Додаткові питання можна задати координатору програми Кондратьєва Наталія Вікторівніа (Kondratyeva_n@i.uа)

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ З ПОЛЬСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «HUMANITAS» (WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS UNIVERSITY, ПОЛЬЩА).

Програма надає можливість студентам УДХТУ отримати два дипломи: український та польський рівня «Магістр» та «Бакалавр». Польський диплом визнаний в країнах Євросоюзу і за його межами.

 Нові можливості та переваги навчання на міжнародній програмі:

1. Дистанційна освіта за кордоном.

2. Ціна – 350 євро на рік.

3. Освітні програми та навчальні плани синхронізовані і співставні.

4.  Періоди навчання і результати іспитів в університеті-партнері визнаються автоматично і зараховуються на підставі діючих між університетами домовленостей.

5. Учасники програми здобувають різноманітний позитивний досвід, перебуваючи в країні розташування ВНЗ-партнера:

 • навчаються за новими сучасними методологіями і отримують практичні навички в рамках європейського досвіду;
 • відвідують лекції досвідчених професорів українського і польського університетів;
 • навчаються у крос-культурному середовищі;
 • беруть участь у програмах мобільності студентів;

Навчання у ВНЗ Європи надає додаткові переваги при працевлаштуванні!

За детальною інформацією звертатись:

Кафедра економіки промисловості та організації виробництва (К.  405), зав. каф. Гармідер Лариса Дмитрівна

Тел. для довідок (вайбер): 068-855-43-64

E-mail: garm@ukr.net