Обрати сторінку

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ ВОДНА ГАРМОНІЯ ERASMUS+

Водна Гармонія Erasmus +

 

Проєкт “Водна Гармонія Erasmus +” (https://www.waterh.eu) має на меті гармонізувати навчання і педагогічні підходи вищої освіти у водній сфері в 10-ти університетах-партнерах з Китаю, Німеччини, Норвегії, Польщі, Шрі-Ланки, України.

Для реалізації мети проекту передбачається розробити 6 навчальних курсів і вдосконалити засоби викладання, методики і педагогічні підходи з урахуванням передових практик провідних університетів світу.

Фінансування проекту здійснюється в рамках Європейска програма розвитку компетенцій в області вищої освіти Erasmus +.

ЗАВДАННЯ

 • Розвинути навчально-педагогічний інструментарій, методики і педагогічні підходи для 6-ти навчальних курсів у галузі водопідготовки.
 • Оновити матеріальну базу лабораторій / обладнання, вдосконалити зміст лабораторних курсів і навчальних посібників з метою підвищення конкурентоспроможності випускників.
 • Розробити модулі електронного навчання з використанням ресурсів, створених у рамках проекту (он-лайн курси, презентаційні матеріали тощо).
 • Навчити науково-викладацький персонал міркувати з точки зору споживача освітніх послуг, створюючи більш широкі можливості для працевлаштування випускників та формуючи потенціал для комерціалізації досліджень.
 • Навчити персонал брати до уваги багатоцільове використання ресурсів, у тому числі для посилення співпраці з підприємствами.
 • Зміцнення навичок підприємництва у студентів і співробітників університетів як інструменту для забезпечення фінансової стійкості.
 • Забезпечити якість освітніх програм, що полегшить перезарахування кредитів.
 • Поширити досвід реалізації проекту серед інших університетів та підприємств, мотивуючи їх переймати результати проекту.
УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-ФОРУМІ IFSES (МЕКСИКА)

ДВНЗ УДХТУ отримав статус партнера впливового Міжнародного Конкурсу-Форуму IFSES – International Forum for Science and Engineering Students.

Конкурс-Форум відбудеться 18-21 квітня 2016 року в м. Гвадалахара (Мексика) у вигляді захисту наукових або технічних проектів перед представницьким журі. В Конкурсі-Форумі можуть приймати участь студенти-бакалаври, магістри та аспіранти. Участь можлива в двох форматах:

 • on-line захист через інтернет;
 • особиста участь в Конкурсі-Форумі.

Офіційні мови Конкурсу – англійська та іспанська.

Для участі в Конкурсі-Форумі необхідно підготувати тези проекту та повну роботу (до 15 сторінок) на офіційній мові Конкурсу до 20 січня 2016 р.

Повна інформація щодо участі в Конкурсі–Форумі додається у вигляді Офіційного листа (на англійській мові).

За додатковою інформацією та питаннями звертатися до Офіційного Координатора IFSES в Україні доцента каф. АХ та ХТХДіКЗ Коваленка Вадима Леонідовича (моб. тел. +38 050-955-14-81, +38 098-49-59-69-3).

Роботи приймаються у електронному вигляді та надсилаються на електрону адресу [email protected].

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ З ПОЛЬСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «HUMANITAS» (WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS UNIVERSITY, ПОЛЬЩА)

Програма надає можливість студентам УДХТУ отримати два дипломи: український та польський рівня «Магістр» та «Бакалавр». Польський диплом визнаний в країнах Євросоюзу і за його межами.

 Нові можливості та переваги навчання на міжнародній програмі:

1. Дистанційна освіта за кордоном.

2. Ціна – 350 євро на рік.

3. Освітні програми та навчальні плани синхронізовані і співставні.

4.  Періоди навчання і результати іспитів в університеті-партнері визнаються автоматично і зараховуються на підставі діючих між університетами домовленостей.

5. Учасники програми здобувають різноманітний позитивний досвід, перебуваючи в країні розташування ВНЗ-партнера:

 • навчаються за новими сучасними методологіями і отримують практичні навички в рамках європейського досвіду;
 • відвідують лекції досвідчених професорів українського і польського університетів;
 • навчаються у крос-культурному середовищі;
 • беруть участь у програмах мобільності студентів;

Навчання у ВНЗ Європи надає додаткові переваги при працевлаштуванні!

За детальною інформацією звертатись:

Кафедра економіки промисловості та організації виробництва (к.  405), зав. каф. Гармідер Лариса Дмитрівна

Тел. для довідок (вайбер): 068-855-43-64

E-mail: [email protected]

ЗАВЕРШЕНІ ПРОЄКТИ 👇

Еразмус+ No 2018-1-PL-KA107-048232

Партнери: Технологічно-гуманітарний університет ім. Казимира Пуласького в м.Радом, Український державний університет залізничного транспорту, Російський університет транспорту, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет «Львівська політехніка»
Опис: Міжнародна кредитна мобільність короткострокові програми обміну: навчання (3-12 міс.) І на практику (2-12 міс.) Для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; викладання / підвищення кваліфікації / для стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів і працівників вищих навчальних закладів. Термін дії: 1.06.2018-30.09.2019
Кількість учасників/ фінансування: 1/1,5 k€
Результати: Обмін освітнім та науковим досвідом, участь у конференціях, що проводяться у ЗВО-партнерах, проведення спеціалізованих лекцій для студентів у ЗВО-партнерах.
Сертифікати: https://drive.google.com/file/d/1OKGK27bwnEpR64OyPplmqIO6YGuwvvnK/view?usp=sharing

Еразмус+ No 2019-1-PL01-KA107-061980

Партнери: Технологічно-гуманітарний університет ім. Казимира Пуласького в м.Радом, Український державний університет залізничного транспорту, Російський університет транспорту, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет «Львівська політехніка»

Опис: Міжнародна кредитна мобільність короткострокові програми обміну: навчання (3-12 міс.) І на практику (2-12 міс.) Для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; викладання / підвищення кваліфікації / для стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів і працівників вищих навчальних закладів. Термін дії: 1.06.2019-30.09.2020

Кількість учасників/ фінансування: 1/1,5 k€

Результати: Обмін освітнім та науковим досвідом, участь у конференціях, що проводяться у ЗВО-партнерах, проведення спеціалізованих лекцій для студентів у ЗВО-партнерах.

Сертифікати: https://drive.google.com/file/d/1yXoDIMt-QvbK32-3mgmLhmgTYIWJ0opA/view?usp=sharing