Меморандум про співпрацю з телеканалом “Відкритий”

Студенти Українського державного університету науки та технологій проходитимуть практику на телеканалі “Відкритий”. Відповідний меморандум про співпрацю 08 листопада 2023 року підписали директорка медіахолдингу Наталія Бабаченко та виконуючий обов’язки ректора університету Костянтин Сухий. В стінах університету сторони обговорили нагальні питання та задекларували співробітництво відповідним меморандумом.

«Це меморандум про співпрацю в рамках підготовки студентів. У нас велика кількість навчальних програм, які займаються підготовкою журналістів дотичних до цієї галузі, тому це є на часі. Також це можливість разом популяризувати демократичне суспільство нашої країни доносити новини до суспільства популяризувати освіту в Україні. За усіма оцінками Відкритий це провідний телеканал міста й України, я думаю, що це допоможе розвиватися і нам і каналу в цілому», – зазначив виконуючий обов’язків ректора університету Костянтин Сухий.

Студенти державного університету тепер матимуть значно більше можливостей проявити себе, отримуватимуть досвід та з перших уст дізнаватися про особливості роботи у сфері журналістики.

«Для нас це класна подія, бо я дуже люблю коли до нас приходить молодь. З ними цікаво, і дуже драйово їх навчати й бачити, як за кілька років людина стає крутим спеціалістом. Якщо буде відбуватися така співпраця, про яку ми сьогодні домовилися, це буде означати, що студенти виходитимуть з університету із досвідом. Ну, це ж крута штука», – зазначила директорка медіахолдингу «Відкритий» Наталія Бабаченко.