«Ліга сміху» обʼєднує студентів Дніпра

5 жовтня 2023 року в глядацькій залі ПДАБА відбувся гумористичний фестиваль «Ліга сміху – кубок ректора Українського державного університету науки і технологій».

В фестивалі приймали участь 7 команд:

• «ЕКОХІМІКС» від УДХТУ,
  • «ЩОДЕННИК СТУДЕНТА» від ПДАБА,
  • «УДУНТИКИ» від УДУНТ,
  • «ХАОС – Халатні особистості» від УДХТУ,
  • «ЩО ВИРОСЛО, ТЕ ВИРОСЛО» від ПДАБА,
  • «ТИРИ-ПИРИ» від УДХТУ,
  • «ВІДЧАЙДУШНІ» від ПДАБА.

Журі фестивалю:

• директор Центру студентської творчості Українського державного хіміко-технологічного університету, учасник команди Дніпро, музичний редактор телешоу “Жіночий та Вечірній квартал” Стас Радзімовський,
  • випускник УДУНТ, командир взводу військової частини Т0320 Юрій Піддубний,
  • виконуючий обов’язки Директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради; засновник благодійної платформи «Постріл Помсти»; Координатор Громадської організації «Захист тварин України»; співзасновник Благодійної організації «Благодійний фонд «Департамент добрих справ»; співзасновник риболовної спільноти «Fishing Dnipro»; засновник платформи молодіжного працевлаштування «Шабашка» Сергій Луденський,
  • актор серіалу «Волонтери», капітан команди «Нос», засновник YouTube-каналу «пофак2», найвідоміший чат-рулетник України, амбасадор КФС Кирило Ганін.

Гість фестивалю:

• продюсер телевізійного проекту «Ліга сміху», учасник команди Дніпро, актор серіалу Танька і Володька, найвідоміший лісник України Анатолій Чулков.

Фестиваль проводився з ініціативи студентської молоді та за підтримкою в.о ректора УДУНТ Костянтина Сухого з метою обʼєднання студентської спільноти УДХТУ, ПДАБА, УДУНТ в єдиний найпотужніший Виш Дніпровського регіону – Український державний університет науки і технологій.

Також метою фестивалю є відновлення студентського духу, адже це є перший гумористичний захід для студентів з 2020 року. Через ковідні обмеження, а потім через війну в Україні жоден подібний захід для студентів Дніпра не проводився.

Фестиваль проводився також за підтримки Департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради та телевізійного проєкту «Ліга Сміху».

Переможцями фестивалю стала команда «Удунтики» (УДУНТ).

Усі команди отримали з рук в.о ректора УДУНТ Костянтина Сухого та в.о ректора ПДАБА Владислава Данішевського кубки, дипломи та подарунки від Департаменту молодіжної політики та національно патріотичного виховання ДМР.

Переможці отримали кубок ректора та головний подарунок гумористичного фестивалю – поїздку на зйомку телевізійного проєкту «Ліга сміху» в місті Київ.