Квест “Мисливці за міськими скарбами” у парку ім. Т.Г. Шевченка

8 червня 2024 року студенти кафедри менеджменту та фінансів ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” спеціальності Івент менеджменту виконали практикум з організації інтелектуально-інтерактивного квесту для молоді “Мисливці за міськими скарбами” у парку ім. Т.Г. Шевченка за підтримки Молодіжного центру Дніпра. Учасники заходу були заряджені на перемогу і натхненно для проходження усіх етапів, передчуваючи пригоди, які чекали на них попереду.

На кожній точці на учасників чекали різноманітні завдання: розгадування загадок та виконання фізичних вправ.

Після проходження локацій усі учасники прибігли на фініш, де на них вже чекали подарунки від спонсорів та обмін враженнями.

Квест не тільки допоміг краще пізнати парк, але й зблизив учасників між собою. Це була незабутня пригода, яка залишила по собі лише приємні спогади. Цей захід є складовою програми практичного навчання як елемент дуальної форми здобуття вищої освіти.

Нехай кожен зі здобувачів освіти знайде свій шлях до успіху, а навчання стане захопливою подорожжю до нових знань і досягнень!

Цей івент не останній цього літа. Слідкуйте за анонсами!

Переглянути більше фото та прочитати про подію ще можна за посиланням