Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Конкурс «LACTALISHACKATHONUA 2019»

6 квітня 2019 року ДП «Лакталіс-Україна» проводило конкурс «LACTALISHACKATHONUA 2019» для студентів та випускників ЗВО віком від 18 до 25 років.

У конкурсі взяла участь команда ДВНЗ УДХТУ, до складу якої увійшли студенти групи 3-ХВ-74 факультету ОТС:

  • Кулініч Максим Анатолійович (команда «Лактонія-FIT+»);
  • Третяк Олександр Владиславович (команда «Гальбани»);
  • Шостак Володимир Володимирович (команда «Локо-моко»).

Учасники хакатону вирішували задачі, спрямовані на пошук інноваційних рішень під час розробки бізнес-кейсів щодо оптимізації бізнес-процесів на ДП «Лакталіс-Україна».

Під час заходу проводилися брейн-шторми в командах, які наприкінці конкурсу сформували презентації своїх бізнес-ідей для втілення інноваційних, енерго- та ресурсоощадних технологій виготовлення традиційних молочних продуктів (сиру, сметани).

Конкурс «LACTALISHACKATHONUA 2019» дав змогу майбутнім фахівцям з харчових технологій ознайомитися з основними проблемами молочної галузі, шляхами покращення якості молочних продуктів та харчової безпеки, навчив роботі у команді.

Керівництво компанії ДП «Лакталіс-Україна» запропонувало студентам групи 3-ХВ-74 спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» факультету ОТС після закінчення навчання працевлаштування на виробничих підприємствах компанії у м. Павлоград та м. Миколаїв.

Серед команд ЗВО України команда ДВНЗ УДХТУ посіла почесне 1 місце.