Івент-індустрія України: виклики та можливості

Війна в Україні поставила перед сферою івентів серйозні виклики. Проте, саме в цих складних обставинах з’явились нові можливості для активного розвитку галузі. Про це 10 червня 2024 року телеканалу Відкритий розповіла Яніна Жукова, режисерка-постановниця, науковиця-культурологиня, івент-менеджерка та викладачка кафедри менеджменту та фінансів ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Яніна Жукова зазначає, що в умовах війни сфера івентів не лише збереглася, але й значно розширилась, маючи значний вплив на культурну дипломатію та інші сфери.

“Івенти чинять опір війні через різноманітні культурні, мистецькі, ділові, спортивні, благодійні, релігійні, освітні, наукові, офіційні заходи”, – підкреслює вона.

Як приклади Яніна Жукова наводить Євробачення-2024, події на Канському кінофестивалі, показ фільму “20 днів в Маріуполі” в штаб-квартирі НАТО, спортивні події (бій Усика з Ф’юрі, Кубок світу з художньої гімнастики в Баку), благодійні ініціативи (платформа United24), релігійні події (молитовні сніданки), освітні заходи (Дні відкритих дверей, міжнародні гранти, конференції).

Повне інтерв’ю можна переглянути за посиланням та у відео: