Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Освітня програма “Інженерія програмного забезпечення”

Розрахунок конкурсного балу

Бажаєш дізнатися прохідний бал минулих років та оцінити свій шанс вступу на бюджет?! Зателефонуй в приймальну комісію +380966517394 або залиш свій номер і ми зателефонуємо Вам:

Галузь знань: 12 Інформаційні технології
Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення
Випускова кафедра: Кафедра інформаційних систем

Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра


Освітня програма «Інженерія програмного забезпечення» спрямована на підготовку фахівців в області розробки програмного забезпечення – професії, що користується значним попитом в сучасному світі. Фахівці з інженерії програмного забезпечення вміють створювати програмні системи, які функціонують надійно та ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, і які задовольняють вимогам, висунутим до них замовниками. Працюючи в одній зі сфер сучасної української економіки, що розвиваються найбільш стрімко, інженери-програмісти можуть розраховувати на значний попит на вітчизняному та міжнародному ринку праці та достойну заробітну плату.

В процесі свого навчання студенти вивчають мови програмування; методи побудови та аналізу ефективних алгоритмів; системи управління базами даних; принципи людинно-машинної взаємодії; об’єктно-орієнтоване, декларативне, системне, паралельне програмування; web-програмування та web-дизайн; архітектуру комп’ютерів та комп’ютерні мережі; оцінку якості програмного забезпечення та його тестування; стандарти, методи та засоби управління процесами життєвого циклу програмного забезпечення – від найбільш ранніх етапів створення специфікації до підтримки готового програмного продукту.

Бакалаври, що закінчили дану спеціальність, можуть працювати в найбільш актуальних ІТ-напрямках: створення веб-сайтів та мобільних додатків, аналіз даних та машинне навчання, тестування програмного забезпечення та аналіз якості, управління базами даних та їх розробка, системне програмування та багато інших.