Обрати сторінку

Освітня програма “Інженерія програмного забезпечення”

Пропозиції щодо ОП ІПЗ надсилати на почту [email protected]

Розрахунок конкурсного балу

Бажаєш дізнатися прохідний бал минулих років та оцінити свій шанс вступу на бюджет?! Зателефонуй в приймальну комісію +380966517394 або залиш свій номер і ми зателефонуємо Вам:

8 + 11 =

Галузь знань: 12 Інформаційні технології
Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення
Випускова кафедра: Кафедра інформаційних систем

Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра


Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення орієнтована на підготовку фахівців в області розробки, налагодження, тестування працездатності, модифікації програмного забезпечення. В процесі навчання студенти вивчають мови програмування; методи побудови та аналізу ефективних алгоритмів; системи управління базами даних; об’єктно-орієнтоване, декларативне, системне програмування; вебпрограмування та вебдизайн; архітектуру комп’ютерів та комп’ютерні мережі; оцінку якості програмного забезпечення та його тестування; стандарти та багато іншого.

Освітня програма «Інженерія програмного забезпечення» містить вибірковий блок «Розробка програмного забезпечення в кіберспорті», обравши який студенти зможуть, за бажанням, додатково спеціалізуватися на основах спортивно-ігрового програмування, технологіях проектування персональних та командних тренувальних програм тощо. Серед переліку освітніх компонент вільного вибору програми – основи гейм-дизайну, управління IT-проектами в ігровій індустрії, використання систем штучного інтелекту в ігрових застосунках та ін.

В подальшому випускники зможуть отримати роботу в найбільш актуальних ІТ-напрямках: тестування програмного забезпечення, аналіз якості створення вебсайтів та мобільних додатків, розробка та управління базами даних, системне програмування, розробка комп’ютерних та мобільних ігор.