ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ»

За ініціативи кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності до Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня 2022 р у ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні проблеми професійної та цивільної безпеки». Співорганізатори заходу установи України та зарубіжжя, серед яких:

• Міністерство освіти та науки України;
  • Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, м. Дніпро, Україна;
  • Інститут хімічної фізики Латвійського університету,  м. Рига, Латвія;
  • Балікесірський університет, м. Балікесір, Туреччина;
  • Державний університет ім. Бандирма Онієди Ейлюла, м. Балікесір, Туреччина.

В роботі конференції прийняли участь науковці з:

• «Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара» , м. Дніпро,
  • Національного аерокосмічного університету ім. Н.Е. Жуковського «ХАІ», м. Харків.

Активну участь у роботі конференції прийняли:

• співробітники Навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД Дніпропетровської області,
  • учні і вчителі КНЗ «Хіміко-екологічний ліцей» м. Дніпро,
  • комунального закладу «Академічний ліцей №15» Кам’янської міської ради, м. Кам’янське,
  • Горянівський ліцей Обухівської селищної ради, Дніпровського району,
  • КПНЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Дніпровської районної ради Дніпропетровської області.

За результатами роботи конференції сформовано збірник, до якого увійшли 34 тези 42 авторів.

Під час дискусій учасники обговорювали актуальні проблеми безпеки в Україні: сучасний стан та перспективи на майбутнє, різних складових безпеки життєдіяльності, промисловій та цивільній безпеці, розвитку суспільства.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам за доповіді: Косяченко Анастасії 1-ЦБ-46, Бондар Олександрі 2-ЦБ-39, Дубовик Данилу 2-ТЖ-98, Мітіній Софії 2-О-37, Городянко Владиславу 4-ХТ-90, Мініній Ю.О., Плису М.М., організаторам та усім, хто був причетний до підготовки та проведенню конференції.

Збірник тез конференції

Бажаємо всім безпечного та мирного неба, сподіваємось на подальшу співпрацю!