Екскурсія студентів освітньої програми «Фізична реабілітація» до Центру фізичної терапії MAXKIN

6 червня 2024 року студенти денної форми навчання спеціальності 017 Фізична культура і спорт, освітньої програми «Фізична реабілітація», а також викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет» УДУНТ відвідали з екскурсією Центр фізичної терапії MAXKIN .

Зустрів відвідувачів власник і директор центру альтернативної та холістичної медицини MAXKIN Максим Єлісєєв.

Екскурсія розпочалася з ознайомлення з процедурними кабінетами, оснащеними сучасним обладнанням та професійним спорядженням. Найбільше привернули увагу кабінети масажу, де запропоновано великий спектр процедур, зокрема, спортивний, лімфодренажний, лікувальний, апаратний, антицелюлітний та релакс-масажі, а також кабінет кінезіотейпування. Студенти отримали додаткові знання про баночний вакуумний масаж з використанням традиційних силіконових, пластикових, скляних банок та банок з підігрівом.

Студентів зацікавила методика проведення вібраційного масажу на швейцарському обладнанні, під час якого використовують різноманітні насадки, наліпки, завдяки яким можна регулювати інтенсивність хвиль та інші параметри при дії на різні ділянки тіла.

Наступним етапом екскурсії стало ознайомлення з методикою магнітотерапії за допомогою професійного швейцарського апарата: спеціаліст індивідуально налаштовує силу індексу, час процедури і визначає окремі зони проведення маніпуляції. Максим Єлісєєв запропонував студентам декілька процедур магнітотерапії, аби ті розуміли відчуття пацієнта під час процедури.

Власник центру також цікаво розповів про різні види голкотерапії, які користуються широким попитом у відвідувачів центру та запросив студентів узяти участь у навчанні та підвищенні кваліфікації працівників центру в напрямку голкотерапії.

Не залишилася без уваги студентів зала фізичної реабілітації, оснащена сучасним професійним обладнанням, де Максим докладно розповів про виконання вправ на тракційному столі з апаратом для розтягування відповідних відділів хребта і ланок суглобів, а також дієву шрот-терапію, за допомогою якої лікують захворювання хребта.

Під час екскурсії студенти спостерігали також за індивідуальним функціональним заняттям з пацієнтом, під час якого використовували еспандери, фітбольні м’ячі, інше обладнання та тренажери.

У діагностичному кабінеті, де проводять м’язове тестування, прикладну кінезіологію, перевіряють міофасційні ланцюги, визначають та усувають дисбаланс, оцінюють активний скринінг суглобів, проводять фізичні вправи і виконують масажі, Максим Єлісєєв продемонстрував студентам, як використовується подоскоп – платформа для діагностики стопи, та пояснив сферу та методику його використання.

Щиро вдячні керівництву центру фізичної терапії MAXKIN та його працівникам за екскурсію для здобувачів освіти і викладачів кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ННІ УДХТУ. Екскурсанти сподіваються, що матимуть можливість пройти практику в цьому найбільш сучасному центрі фізичної терапії міста Дніпро.

У колі професіоналів та в атмосфері взаєморозуміння і підтримки професійно-орієнтована практика доповнює та поглиблює теоретичну та практичну підготовку студентів, створює умови для закріплення набутих та отримання нових компетентностей. Готуємо справжніх фахівців разом!