Екскурсія до музею техніки “Машини часу”

8 вересня студенти груп 1МІТ-23 та 2МІТт-23 разом з куратором Оленою Чорною відвідали єдиний у своєму роді Технічний музей “Машини часу”, розташований на вулиці Мандриківській, 44.
На території музею міститься безліч цікавих та корисних експонатів минулих років на будь-який смак.

Особливістю даного музею є те, що усі експонати є діючими, а деякі ще й доповнені різноманітними активностями. Наприклад, можна було почути історичні звуки радіоприймачів, таксофонів, сигналів авто, а відсканувавши QR-код, студенти могли дізнатися додаткову інформацію, або навіть побачити віртуальну модель у доповненій реальності.

Автомобілі, мотоцикли, скутери, планери, глісери, гусенична та спецтехніка, гральні та музичні автомати – кожна річ має свою неповторну історію виникнення та відновлення.

Яке авто могло прийти на зміну знаменитому “Запорожцю”? Який винахідник Дніпра самотужки розробив та зібрав власних 4 авто? Про все це люб’язно розповідав екскурсовод, завдяки якому відвідування музею стало для всіх незабутньою та пізнавальною пригодою.

Родзинкою музею є спеціальний проєкт від ДТЕК Дніпровські електромережі #Лелеченьки, який започатковано для збереження популяції білої лелеки на теренах Дніпропетровської області.
Велика вдячність співробітникам музею та його натхненому директору Михаїлу Прудникову за створення такого важливого місця, де доторкаєшся до історії!