Домашня стартова зустріч за програмою ERASMUS+

18 травня 2023р. в стінах університету відбулася стартова зустріч за програмою ERASMUS+ на тему: «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock» / «Інноваційні магістерські програми щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України». Тема: ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2, Номер проєкту: 101082898 – UKRENERGY.

В заході взяли участь ректор університету, представники трьох кафедр:

• ТПП та ПМ (Сухий Костянтин Михайлович, завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, Баштаник Петро Іванович, кандидат технічних наук, доцент, Калініченко Олег Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, Свердліковська Ольга Сергіївна, доктор хімічних наук, професор, Тертишна Олена Вікторівна, доктор технічних наук, професор, Третьяков Артем Олегович, кандидат технічних наук, доцент, Томіло Віталій Ігоревич, кандидат технічних наук, доцент, Хохлова Тетяна Віталіївна, кандидат хімічних наук, доцент, Сергієнко Яна Олександрівна, асистент),
  • енергетики (Бєляновська Олена Анатоліїна, кандидат технічних наук, доцент, Ковальов Станіслав В’ячеславович, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач кафедри енергетики),
  • ТНР та Е (Смотраєв Роман Васильович, кандидат технічних наук, професор),

та представник бухгалтерії університету (Киселевська Олена Василівна).

Домашня стартова зустріч проводилась згідно з рішенням попередньої зустрічі координаторів та учасників проєкту ERASMUS+.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор – Костянтин Сухий, який проінформував про правила програми щодо успішного впровадження проєктів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти, задачі, напрямки, терміни виконання проєкту, ознайомив з перспективами участі ДВНЗ УДХТУ.

Роман Смотраєв розкрив основні можливості Програми, які вона надає студентам, викладачам щодо підвищення своєї кваліфікації, в плані міжнародного партнерства, обміну інноваційними практиками навчання студентів, які дозволять оновити навчальні програми сучасними напрацюваннями з підвищення енергоефективності з використанням європейського досвіду.

Олена Бєляновська представила перелік обов’язкових та важливих кроків у підготовці до навчання на спільних магістерських програмах ERASMUS+ та охарактеризувала основні завдання ДВНЗ УДХТУ на поточний період.

Робота над проєктом продовжується за планом.