Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

До уваги науковців! Науково-технічна виставка в Китаї

Можлива оплата китайською стороною витрат: на переліт, проживання, переклад на китайську мову та виготовлення плакатів.
Державне підприємство «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційному розвитку України» (ДП «Укртехінформ»), Харбінський міжнародний центр трансферу технологій і Хейлунцзянскій центр промислово-технічного співробітництва Академії наук провінції Хейлунцзян в рамках угоди про співпрацю здійснюють відбір проектів та доповідей організацій України для представлення на 7-й Харбінській міжнародній виставці науково-технічних досягнень, третьому інноваційному форумі «45 ° північної широти» (11 – 14 жовтня 2018 р., м. Харбін, КНР).
Ініціатори виставки:
  • Народний уряд провінції Хейлунцзян,
  • Народний уряд міста Харбін.
Організатори виставки:
  • Департамент науки і техніки провінції Хейлунцзян,
  • Управління науки і техніки м. Харбін.
В рамках виставки буде проходити:
  1. Виставка науково-технічних досягнень і продукції
  2. Третій інноваційний форум «45 0 північної широти»
Організації України, які бажають взяти участь у виставці науково-технічних досягнень і продукції, повинні заповнити бланк Додатка 1 інформаційного листа (див. прикріплені документи), а для участі в Третьому інноваційному форумі «45 ° Північній широти» – бланк додатка 2 (див. прикріплені документи) і відправити в електронному вигляді в ДП «Укртехінформ»
(е-mail: к[email protected]) до 10 липня 2018 р.
Після 10 липня 2018 р. ДП «Укртехінформ» заповнені бланки будуть централізовано надіслані китайським партнерам для перекладу на китайську мову і поширення серед китайських організацій.
На основі аналізу інтересу китайських підприємств і організацій до представлених проектів і доповідей, організатори виставки відберуть учасників, яким китайська сторона сплатить проживання, буде надавати виставкові площі, забезпечить переклад на китайську мову відібраних плакатів і їх виготовлення. Авторам окремих проектів, до яких буде виявлено найбільший інтерес, китайською стороною буде оплачений, крім того, переліт в обидві сторони.
Перелік додатків: