Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

«День майбутнього студента»

24 квітня 2019 року в ДВНЗ УДХТУ було проведено «День майбутнього студента». Захід відбувався у рамках проекту «Від шкільної програми до високих технологій» за підтримки науково-методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Протягом навчального року на базі нашого університету провідними професорами та доцентами університету для вчителів математики м. Дніпро було проведено курс семінарів з актуальних проблем сьогодення й можливих шляхів їх вирішення. Понад 150 вчителів цього дня урочисто отримали сертифікати про підвищення професійної майстерності.

Школярі, які відвідали «День майбутнього студента», взяли участь у ярмарку спеціальностей, де вони дізналися про наявні та затребувані спеціальності, поспілкувалися з провідними викладачами кафедр та змогли отримати відповідь на актуальні запитання: «Що ми будемо вивчати?» й «Де ми зможемо працювати після завершення навчання?».

У зоні робототехніки наші гості змогли дізнатися про сучасні досягнення у програмуванні, веб-дизайні та галузі автоматизації різноманітних процесів.

На інтерактивних майстер-класах школярі змогли ознайомитися зі спеціальностями нашого університету й власноруч долучитися до деяких лабораторних практикумів. Так, на факультеті технології неорганічних речовин школярі власноруч визначали якість води та дізналися про сучасні методи її очищення. Навчилися самостійно визначати наявність барвників у продуктах харчування.

Школярі самостійно створили мікропрепарати й дослідили їх під мікроскопом на факультеті органічних речовин та біотехнології.

На факультеті обладнання і технології скла, кераміки, будівельних матеріалів та харчових виробництв гості змогли зробити прикраси з гіпсу й кераміки, розфарбувавши їх, а також навчилися декорувати емальовані вироби. Дізналися, як у промисловості відкривають кокосовий горіх і пакують продукти харчування.

Спробувати свої сили у комп’ютерному дизайні, сучасному комп’ютерному проектуванні учні змогли завдяки професійній роботи викладачів кафедр механічного факультету.

На факультеті технології високомолекулярних сполук школярі ознайомилися з виготовленням лакофарбової продукції та гуми, визначили кількість вуглеводів у складі харчових продуктів і дізналися про вплив ферментів на розщеплення жирів. Також учні навчались отримувати запашну воду з рослинної сировини.

Економічні квести, ділову гру «Я – boss» і круглий стіл підготував економічний факультет. Фахівці університету розкрили секрети шифрування товарних знаків, країни виробника за штрих-кодом, дослідження Е-кодів харчових добавок, консервантів тощо.

Сподіваємося, що вже цього року лави студентів поповняться талановитими хлопцями і дівчатами, які свідомо виберуть свою професію й будуть здобувати її під керівництвом викладачів Українського державного хіміко-технологічного університету.

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» – це успішний приклад вищої якісної освіти, комфорту, унікального підходу до організації навчального процесу, активного та різноманітного студентського життя.