Обрати сторінку

Зустріч випусників 2021

29 травня Український державний хіміко-технологічний університет відзначив своє професійне свято – День хіміка.

За традицією у цей день випускники Хімтеху збираються у стінах університету, щоб згадати свої студентські роки й поспілкуватися зі старими друзями.

УДХТУ зустрів гостей концертом, у якому взяли участь представники сучасного студентства і викладачі, а також ще зовсім юні наші майбутні абітурієнти.

Святкування почалося вже о 9:00, коли фонтанна площа головного корпусу почала заповнюватися студентами минулих років.

Об 11:00 ректор УДХТУ, який також є випускником нашого університету, Сухий Костянтин Михайлович офіційно відкрив концертну програму. Після чого творчий актив Хімтеху подарував гостям вокальні й хореографічні номери у виконанні наших студентів і запрошених колективів.

Український державний хіміко-технологічний університет відомий своїми творчими здобутками. Тож після закінчення концертної програми ректор разом із деканами вручив почесні грамоти колективам активних студентів різних факультетів, які навіть у карантинних умовах працювали над творчими проєктами нашого університету.

У цей день працював і музей УДХТУ, завітавши до якого, випускники мали змогу дізнатися про історію свого університету, згадати роки, проведені у його стінах, чи навіть знайти згадку про свої власні досягнення у студентські роки.

За більше ніж 90 років свого існування наш університет випустив величезну кількість студентів, які створили багато студентських династій Хімтеху. Щороку на День хіміка ми влаштовуємо зустріч випускників і сподіваємося, що з кожним роком їх кількість лише збільшуватиметься.