Обрати сторінку

Зустріч випускників 2017

Остання субота травня завжди відзначається особливою подією у нашому університеті – Зустріччю випускників. Цей день – це не лише зустріч із минулим, але й нагадування про спільні мрії та досягнення, які відзначають шлях випускників.

Цьогорічне свято, яке відбулося 27 травня, принесло відновлення спогадів і велику радість. Гості університету насолоджувалися святковим концертом, де виступи колективу “Фантазія” зачаровували неймовірними хореографічними номерами та міні-виставами.

Ректор університету, Олександр Андрійович Півоваров, та проректор з навчально-педагогічної роботи, Ольга Петрівна Рижова, щиро привітали колишніх випускників зі святом. Гості також відвідали Музей історії УДХТУ, ознайомившись чи пригадавши історію свого університету.

У неформальній обстановці випускники обговорювали студентські роки та відзначали свої досягнення. Ця зустріч не лише відзначила минуле, але й посилила зв’язки в університетській родині, залишаючи всіх з відчуттям пишних спогадів і невичерпною надією на майбутнє.