Обрати сторінку

Зустріч випускників 2016

В останню суботу травня наш університет розцвітає в яскравих спогадах і відчуттях, завдяки традиційній Зустрічі Випускників. Ця подія, що відзначалася 28 травня 2016 року, стала особливою та незабутньою для всіх, хто брав у ній участь.

На честь наших колишніх студентів, студенти та викладачі університету влаштували святковий концерт. Хореографічні вистави від колективу “Фантазія” вразили усіх гостей своєю майстерністю та виразністю. Також, Наталія Куцик вразила присутніх своїми надзвичайним вокальним виступом.

Цього року гості мали можливість відвідати Музей історії УДХТУ, де вони могли ознайомитися з історією та досягненнями нашого університету. Унікальна атмосфера цього місця збагатила вечір спогадами та емоціями.

Привітання зі святом від ректора університету, Олександра Андрійовича Півоварова, та проректора з навчально-педагогічної роботи, Ольги Петрівни Рижової, зігріли серця всіх гостей.

Зустріч випускників у 2016 році відзначилася не лише радісними зустрічами із старими друзями, але й сприяла зміцненню зв’язків у нашій великій університетській родині. Ця подія залишиться невід’ємною частиною спогадів та надихає на подальші досягнення.