Обрати сторінку

Зустріч випускників 2018

26 травня в нашому університеті відбулася зустріч випускників. Колишні студенти Хімтеху мали можливість пригадати свої студентські роки, поспілкуватися з однокурсниками та викладачами, а також дізнатися про нові події в житті університету. Зустріч випускників є гарною щорічною традицією УДХТУ, яка приурочена до святкування Дня хіміка.

Нам вдалося поспілкуватися з представниками факультету ТВМС, які цього року святкують ювілей – 50 років з дня закінчення університету. Вони приїхали до рідної Alma mater з різних куточків країни, зокрема з окупованої Донеччини. Зустрітися з давніми друзями і пригадати навчання в ДХТІ приїхав племінник засновниці наукової школи полімерних матеріалів Мощинської Н. К. Вірш про свій курс випускники зачитали на імпровізованій сцені.

Серед найстарших учасників свята були випускники механічного факультету 1962 року. Сорок п’ять років з дня випуску відсвяткували колишні студенти факультету ТС та ТНР. Загалом свято відвідали представники різних років випуску ДХТІ – УДХТУ.

Студенти та співробітники нашого університету підготували святковий концерт для гостей. Відкрив концерт вальс у виконанні танцювального колективу «Фантазія», після чого гостей привітав перший проректор УДХТУ Голеус Віктор Іванович.

Доцент кафедри органічної хімії і власниця чарівного голосу Наталія Куцик-Савченко подарувала присутнім неперевершене виконання пісень.

Колектив «Фантазія» підготував глядачам запальний танець у стилі 90-х років та чаруючий східний танець, а студент механічного факультету Валерій Філатов виконав пісню «Рідна мати моя».

З промовою виступила й Коваленко Неллі Іванівна, випускниця 1963 року. Гості мали змогу відвідати Музей історії УДХТУ, щоб познайомитися чи пригадати історію свого університету. У неформальній обстановці випускники ДХТІ – УДХТУ спілкувалися з давніми друзями, разом із якими проходили їхні студентські роки.