Зустріч Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації з Радою молодих вчених

9 січня 2024 року відбулася неймовірно цікава і важлива зустріч Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака з Радою молодих вчених Дніпропетровської області та молодими вченими Дніпропетровщини.

Від нашого Університету на цьому заході були присутні Калішенко Юлія (аспірантка кафедри хімічних технологій кераміки, скла та будівельних матеріалів) та Голова РМВ УДХТУ Величко Олена. Говорили про ті винаходи і речі, що можуть бути корисними для наших оборонців та післявоєнного відновлення України. Надихає, що у молодих вчених області чимало таких ідей!

Дякуємо за увагу, що приділяється питанням вчених області та сподіваємося на подальшу співпрацю!