Захист дисертаційної роботи КОШЕЛЯ Сергія Андрійовича

30 січня 2024 року відбувся захист дисертаційної роботи КОШЕЛЯ Сергія Андрійовича на тему: «Визначення чисел переносу іонів в полімерних мембранах та іонних рідинах методом комп’ютерної резистометрії» на здобуття ступеня доктора філософії з  галузі  знань 16 Хімічні технології та біоінженерія за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія. Науковий керівник – завідувач кафедри ТПЖ та ХП, професор, д.т.н. Олег ЧЕРВАКОВ.

Головою ради був завідувач кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», д.т.н., професор Ігор КОВАЛЕНКО; рецензенти:

• старший науковий співробітник науково-дослідної частини, в.о. завідувача науково-дослідної лабораторії акумуляторний систем та енергетики ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», д.т.н., професор Володимир НЕФЕДОВ,
  • професор кафедри фізичної хімії ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», д.х.н., професор Дмитро ГІРЕНКО.

Офіційними опонентами на захисті виступили:

• завідувач кафедри технічної електрохімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», д.т.н., професор Геннадій ТУЛЬСЬКИЙ.
  • провідний науковий співробітник, завідувач лабораторії матеріалів електрохімічної енергетики Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України, д.х.н., професор Юрій ПІРСЬКИЙ.

Вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому і втілити всі творчі і наукові задуми!