Загальні збори трудового колективу УДУНТ

19 грудня 2023 року в очно-дистанційному режимі відбулися загальні збори трудового колективу об’єднаного університету УДУНТ.

На початку зустрічі в.о. ректора УДУНТ, професор Костянтин Сухий привітав колег із отриманням Подяки від Президії Національної академії наук України з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку в 2023 році.

Порядок денний передбачав наступний порядок загальних зборів:

1) презентація організаційної структури Українського державного університету науки і технологій, стратегія розвитку університету (доповідач – в.о. ректора УДУНТ, професор Костянтин Сухий):

2) підведення підсумків діяльності УДУНТ (доповідач – в.о. ректора УДУНТ, професор Костянтин Сухий):

3) підведення підсумків діяльності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (доповідач – голова комісії з реорганізації ДВНЗ УДХТУ, перший проректор Олександр Зайчук):

4) підсумки 2023 року в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (доповідач – голова комісії з реорганізації, проректор з наукової роботи, професор Владислав Данішевський):

Працюємо і надалі заради освіти, науки та перемоги!