Загальні онлайн-збори аспірантів всіх років навчання

22 лютого 2023 року в університеті відбулися загальні онлайн-збори аспірантів всіх років навчання. Завідувач відділом аспірантури та докторантури доцент МАКАРЧЕНКО Н. ознайомила аспірантів та колег з наступними питаннями:

1. Перша річниця затвердження Порядку присудження та скасування наукового ступеня доктора філософії
  2. Обговорення змін освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти за спеціальностями:
    • 051 Економіка
    • 122 Комп’ютерні науки
    • 132 Матеріалознавство
    • 133 Галузеве машинобудування
  1. Підготовка до акредитації спеціальностей 051, 102, 122, 132, 133 та 161 PhD.
  2. Проведення щорічного анкетування.
  3. Академічна доброчесність аспірантів.
  4. Навчальна робота.
  5. Різне.

На зустрічі також були присутні завідувач кафедри маркетингу та логістики доцент КУЧКОВА О., гарант ОНП 051 Економіка професор М’ЯЧИН В., завідувач кафедри інноваційної інженерії доцент КАБАТ О., гарант ОНП 122 Комп’ютерні науки професор КОСОЛАП А.

Дякуємо всім учасникам за участь, бажаємо нових наукових звершень!