Обрати сторінку

Ярмарок вакансій

5 квітня з 11:00 до 16:00 у стінах Українського державного хіміко-технологічного університету пройшов великий Ярмарок вакансій – захід, де всі охочі могли познайомитися з кращими роботодавцями України. У заході могли взяти участь не лише студенти і випускники нашого університету, але й усього міста.

Ярмарок вакансій IMPULSE було організовано компанією STUD-POINT, яка співпрацює з вищими навчальними закладами України та комерційними компаніями задля того, щоб дати можливість останнім знайти кваліфікований і мотивований персонал, а талановиті випускники могли знайти цікаву та прибуткову роботу.

У ярмарку взяли участь такі компанії як: Global Bilgi, British American Tоbacco, Coca-Cola HBC Ukraine and Moldova, JOIN THE IDEA, Epam, Zone 3000, Kiddisvit, Ukrrichflot, Аква-Холдинг, METRO, Credit Agricole, Aspire та інші – загалом понад 20 компаній, у тому числі міжнародні.

Кожен охочий мав можливість пройти співбесіду з HR-менеджером для подальшого працевлаштування чи проходження стажування, оцінити умови працевлаштування, обмінятися контактами з потенційними роботодавцями та пригоститися смаколиками.

У рамках заходу було проведено три тренінги, організовані різними компаніями.

О 13:00 спеціаліст з підбору персоналу міжнародної компанії Global Bilgi Ольга Манова познайомила зі своєю компанією.

О 14:00 представники компанії Philip Morris Олександр Ольшанецький та Аліна Сергеєва розповіли як скласти ефективне резюме, яке буде цікавим для роботодавця, а також проаналізували основні помилки та поради рекрутерів.

О 15:00 представник компанії-організатора STUD-POINT провів тренінг “Як знайти роботу мрії та стати успішним у 2018 році”.

Наш університет щорічно проводить ярмарки вакансій для своїх студентів, але цього року стіни нашого університету стали місцем проведення такого заходу у міському масштабі. Сподіваємося, що компанії-учасники знайдуть собі працівників серед наших випускників, а ті у свою чергу доведуть, що університет готує справжніх фахівців, спроможних працювати в компаніях зі світовим ім’ям.