Як стати успішним і щасливим вчителем в Україні? Поради студентам УДХТУ вчителя-практика

3 квітня 2024 року в межах дисципліни «Педагогіка з основами педмайстерності» (кафедра філософії та українознавства УДХТУ) відбулося авторське заняття для студентів, майбутніх педагогів, – лекція вчителя вищої категорії (англійська мова), вчителя-методиста ліцею № 3 м. Першотравенська Дніпропетровської області Бабіної Ксенії Борисівни. Тема заняття «Взаємодія вчителя і учня у процесі навчання» дуже актуальна для сучасної школи і корисна для становлення професійної і творчої особистості студентів ЗВО. Лекторка розповіла багато позитивної інформації про професію педагога, етапи професійного зростання, шкільне життя, міжнародні проєкти, у яких багато років задіяний ліцей, зв’язок з випускниками, зміну технологій навчання, надала практичні поради щодо мотивації учнів до навчання, як подолати булінг. Особливо студентів зацікавило питання: як учителеві уникнути професійного вигорання?

Заняття було проведено для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (ОП Середня освіта. Українська мова і література / Англійська мова і література та друга іноземна мова, 2 курс, 2-СО(у/а)-65) та 102 Хімія (ОП Хімія харчових продуктів, 3 курс, 3-ХП-39).

Це авторське заняття є першим у циклі занять за участі запрошених вчителів-практиків по кафедрі філософії та українознавства.

Кафедра філософії та українознавства щиро дякує шановній пані Ксенії за співпрацю, за позитив, нові емоції, цінні практичні поради. Сподіваємося на реалізацію нових творчих проєктів!