Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «УКРАЇНА – СВІТ: ДІАЛОГ КУЛЬТУР» 2023

22 листопада 2023 року в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулася щорічна Всеукраїнська інтернет конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «УКРАЇНА – СВІТ: ДІАЛОГ КУЛЬТУР». Присвячена конференція Міжнародному дню філософії.

Співорганізаторами конференції як завжди виступив Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та вперше у цьому році приєднався Університет митної справи та фінансів.

Особливістю конференції цього року є розширення тематичних напрямків: наряду з традиційними, присвяченим діалогу національних культур в різних формах, додались дослідження з психології, освіти, діджиталізації, сучасних міжнародних відносин, бізнесу в умовах глобалізації, а також методики та концепції розвитку фізичної культури молодих поколінь.

Метою конференції було виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності, підвищення ефективності самостійної роботи.

З привітальними словами до учасників конференції звернулися перший проректор ДВНЗ УДХТУ професор Олександр ЗАЙЧУК, завідувач кафедри філософії та українознавства доцент Анатолій ЧИЧКОВ, завідувач кафедри міжнародних відносин ДНУ імені Олеся Гончара професор Ігор ІЩЕНКО та від кафедри експертизи культурних цінностей та дизайну Університету митної справи та фінансів  привітала доцент Олена БАШКЕЄВА.

Більше ста учасників направили свої матеріали на конференцію. З цікавими яскравими доповідями виступили студенти та молоді учені університетів, також активну участь прийняли студенти ВСП «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки» ДВНЗ УДХТУ, зокрема:

• Марія ПИРОГОВСЬКА  з визначенням хронофагів – лангольєрів наших мрій у сучасному житті;
  • Регина КЛИМЕНКО про професійні ризики спеціалістів, що працюють із травмованими дітьми;
  • Олеся ШЕВЧЕНКО про використання посередництва як інструмент урегулювання конфлікту;
  • Наталія НЕЦВІТАЄВА поділилася особливостями конфліктної взаємодії;
  • Іван КОТОВ з аналізом політики королівства Іспанія;
  • Анжеліка МАЛАНІНА розповіла про символіку житла українців.

Захід відбувся завдяки підтримки керівництва ДВНЗ УДХТУ, активній позиції колективу кафедри філософії та українознавства, зокрема Ірині КАКУРІНІЙ та організаційній підтримці відділу науково-дослідної роботи студентів.