Воркшоп студентів кафедри під керівництвом Олександра Дюдя

ПЕРША ЗУСТРІЧ

23 травня 2024 року відбувся воркшоп студентів кафедри під керівництвом Oleksandr Diudia – Голови правління Благодійного Фонду «Прямуй за серцем», співзасновника молодіжної громадської організації «Молодіжне соціальне підприємництво молоді України», амбасадора Social Impact Award.

В чарівній атмосфері робочої майстерні наші студенти зробили свої перші кроки в ролі соціальних стартаперів. Неймовірні враження від заходу! Зустріч стала незабутнім досвідом для студентів кафедри, які здобувають знання та навички у сфері соціального підприємництва.

Більше інформації за посиланням.

ДРУГА ЗУСТРІЧ

30 травня 2024 року продовжено роботу студентів та викладачів кафедри ПВ та ТПЕ в рамках воркшопу під керівництвом амбасадора Social Impact Award (SIA) Дюдя Олександра.

Перший крок зроблено! Цікавий шлях в світ соціальних стартапів розпочато! Конкурентна боротьба  буде складною, оскільки соціальний бізнес стає все більш популярним серед молоді.

Більше інформації за посиланням.