Візит до ДП «УНДКТІ «ДІНТЕМ»

3 грудня делегація університету у складі ректора університету Костянтина Сухого, проректора з наукової роботи Олександра Харченка, професорів Юрія Ващенка, Юрія Ебіча, Валерія Овчарова та доцента Віталія Головенка з робочим візитом відвідали Державне підприємство «Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів».

Під час зустрічі було розглянуто можливості здійснення спільного науково-технічного співробітництва в галузі матеріалознавства, можливість розробки та впровадження новітніх технологій виробництва еластомерних матеріалів і виробів.

Визначили напрями співробітництва у відповідності до законодавства України («Про наукову та науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та інші).

В рамках візиту відбулося підписання договору про науково-технічне співробітництво.

Основні напрями співробітництва передбачають:

• дослідження та експериментальні розробки у сфері впровадження новітніх технологій виробництва еластомерних матеріалів і виробів;
  • підготовку спільних наукових проєктів для фінансування національними і міжнародними фондами та їх виконання;
  • організацію та проведення спільних наукових семінарів, конференцій, виставок та інших інформаційних заходів;
  • надання можливостей для проходження стажувань, навчань та підвищення кваліфікації науково-педагогічними та науковими працівниками підприємств-партнерів.
  • сприяння захисту кандидатських та докторських дисертацій співробітниками ДП «УНДКТІ «ДІНТЕМ» у спеціалізованих радах ДВНЗ УДХТУ;
  • організацію проведення наукових експертиз, рецензування та обговорення дисертаційних досліджень, монографій та результатів науково-дослідних робіт.